Trwa ładowanie...

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą. Chciał ją odzyskać

Antek Królikowski nie może pogodzić się z rozstaniem z Julią Wieniawą. Aktorzy od trzech miesięcy nie są parą, ale on dalej za nią tęskni. Próbował nawet wrócić dziewczynę odzyskać.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą. Chciał ją odzyskaćŹródło: East News, fot: East News
d4kd5bv

Antek Królikowski chciał wrócić do Julii Wieniawy

Antek Królikowski z trudem znosi rozstanie z Julią Wieniawą. Przyznał to dziennikowi “Fakt” jeden z kolegów aktora. - Znajomi martwią się o Antka, bo widzą, że nie może poradzić sobie z rozstaniem. Julka zaproponowała mu przyjaźń, ale on nie potrafi być tylko jej kolegą. By oszczędzić sobie bólu, stara się nawet nie oglądać jej zdjęć w internecie.

Królikowski miał ponownie walczyć o względy Wieniawy, ale ona mu odmówiła. - Gdy dowiedział się, że Julka jest z Baronem, całkowicie się załamał. Uważa go za niegodnego jej uwagi bawidamka - zdradzał kolega aktora.

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą, a ona ma nowego chłopaka

Antek Królikowski i Julia Wieniawa nie są parą od trzech miesięcy. Aktorka spotyka się teraz z Aleksandrem Milwiw-Baronem, członkiem zespołu Afromental. Ostatnio przyłapano ich na randce. Wcześniej zdradzały ich zdjęcia z wakacji w Republice Zielonego Przylądka, które publikowali w tym samym czasie w mediach społecznościowych.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4kd5bv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kd5bv
d4kd5bv