Trwa ładowanie...
d20x3z8

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą. Chciał ją odzyskać

Antek Królikowski nie może pogodzić się z rozstaniem z Julią Wieniawą. Aktorzy od trzech miesięcy nie są parą, ale on dalej za nią tęskni. Próbował nawet wrócić dziewczynę odzyskać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą. Chciał ją odzyskać
Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą. Chciał ją odzyskać (East News, Fot: East News)
d20x3z8

Antek Królikowski chciał wrócić do Julii Wieniawy

Antek Królikowski z trudem znosi rozstanie z Julią Wieniawą. Przyznał to dziennikowi “Fakt” jeden z kolegów aktora. - Znajomi martwią się o Antka, bo widzą, że nie może poradzić sobie z rozstaniem. Julka zaproponowała mu przyjaźń, ale on nie potrafi być tylko jej kolegą. By oszczędzić sobie bólu, stara się nawet nie oglądać jej zdjęć w internecie.

Królikowski miał ponownie walczyć o względy Wieniawy, ale ona mu odmówiła. - Gdy dowiedział się, że Julka jest z Baronem, całkowicie się załamał. Uważa go za niegodnego jej uwagi bawidamka - zdradzał kolega aktora.

d20x3z8

Antek Królikowski tęskni za Julią Wieniawą, a ona ma nowego chłopaka

Antek Królikowski i Julia Wieniawa nie są parą od trzech miesięcy. Aktorka spotyka się teraz z Aleksandrem Milwiw-Baronem, członkiem zespołu Afromental. Ostatnio przyłapano ich na randce. Wcześniej zdradzały ich zdjęcia z wakacji w Republice Zielonego Przylądka, które publikowali w tym samym czasie w mediach społecznościowych.

d20x3z8

Podziel się opinią

Share

d20x3z8

d20x3z8