Trwa ładowanie...
d2lky5n

Antek Królikowski znowu zakochany? Dodał wymowne zdjęcie

Rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego było jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Wydaje się, że oboje już znaleźli nowe drugie połówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antek Królikowski znowu zakochany?
Antek Królikowski znowu zakochany? (ONS.pl)
d2lky5n

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. O ich relacji rozpisywały się wszystkie media. Złośliwi zarzucali aktorce, że chce się wybić na nazwisku znanego i starszego o 10 lat partnera. Gwiazda szybko jednak udowodniła, że tak nie jest.

ZOBACZ: Baron dementuje plotki o romansie z Wieniawą! "Będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami"

Po dwóch latach para postanowiła się rozstać. Julia Wieniawa szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego. Niedawno była na wspólnych wakacjach z Baronem z zespołu Afromental. Potem w tabloidzie pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Nie szczędzili sobie czułości.

d2lky5n

Plotkowano, że Antek Królikowski jest załamany nowym związkiem Julii Wieniawy. Podobno aktor chciał odzyskać byłą ukochaną. Prawda może być jednak zgoła inna.

Królikowski opublikował na Instagramie tajemniczą i wymowną fotkę. Jest to cień, na którym wyraźnie widać jego postać, psa Klasyka, którego adoptował z Julią i tajemniczą kobietę. Niestety, nic więcej Antek nie zdradził. Napisał tylko, że był to perfekcyjny dzień. Aktor zablokował też możliwość komentowania tej fotki.

Myślicie, że pozuje już z nową ukochaną?

d2lky5n

Podziel się opinią

Share

d2lky5n

d2lky5n