Trwa ładowanie...
d1g7twu

Antoni Królikowski przeszedł metamorfozę. Ściął włosy niemal na łyso

Antoni Królikowski postanowił zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem amanta i grzecznego chłopca. W nowym wydaniu jest niemal nie do poznania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoni Królikowski zaprezentował fanom swoją nową fryzruę
Antoni Królikowski zaprezentował fanom swoją nową fryzruę (ONS.pl)
d1g7twu

Antoni Królikowski był jednym z zawodników, który wspierał drużynę TVN podczas charytatywnego meczu z ekipą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć po boisku biegało kilkunastu gwiazdorów, tylko on przykuł uwagę kibiców. Powód? Aktor zmienił się nie do poznania i gdyby nie wyszyte nazwisko na koszulce, można by było go z kimś pomylić.

ZOBACZ WIDEO: Antoni Królikowski o "Polityce". "Od razu przyjąłem rolę od Vegi"

Antek postanowił zaskoczyć fanów i zaprezentować im swoje nowe oblicze. Po bujnej czuprynie nie ma już śladu. Teraz aktor jest niemal łysy.

d1g7twu

"Antonio! Wyglądasz zarąbiście!", "Fryzura sztos", "Jak ty świetnie wyglądasz!" - zachwycali się internauci.

Wszystkich jednak zastanawiał powód, dla którego Królikowski zrezygnował ze swoich loków. Początkowo w rozmowie z jastrzabpost.pl aktor stwierdził, że... ma wszy. Dopiero po chwili dodał, że nowy wizerunek tak naprawdę został wykreowany na potrzeby tajemniczego projektu, nad którym pracuje.

- Musiałem obciąć włosy. A tak serio to secret project. Jakaś nowa rola. Na razie nie mogę za dużo zdradzić - wyjaśnił. A jak wam podoba się ta metamorfoza?

   ONS.pl
(ONS.pl)
d1g7twu

Podziel się opinią

Share
d1g7twu
d1g7twu