Trwa ładowanie...
d1nxcog

Antoni Królikowski rzucił Kasię Sawczuk. Czym go rozwścieczyła?

Informacja o tym rozstaniu zaskoczyła wszystkich. Jeszcze niedawno publikowali wspólne zdjęcia, a Antoni zarzekał się w mediach, że Kasia jest miłością jego życia. Teraz okazuje się, że wokalistka wyprowadziła się z mieszkania aktora, ponieważ on kazał jej to zrobić. Co przeskrobała?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (ONS.pl)
d1nxcog

Związki młodych celebrytów nigdy nie należały do najtrwalszych, ponieważ w życiu sławnych i bogatych zewsząd czają się pokusy. Wydawało się, że aktor i piękna uczestniczka talent-show są dla siebie stworzeni, a co więcej udało im się stworzyć dojrzałą i trwałą relację.

Niestety, Królikowski i Sawczuk nie są już parą. Jak donosi "Fakt", aktor nie mógł dłużej zdzierżyć zachowania swojej partnerki, która lubiła zbyt intensywnie flirtować z innymi mężczyznami.

- Kasia lubi być adorowana i w towarzystwie facetów zachowuje się dość frywolnie. Jest dobra we flircie, w końcu Antka też zdobyła w taki sposób - wyznała w rozmowie z tabloidem znajoma pary.

d1nxcog

Królikowski uznał, że tak dalej być nie może. Zakochani spędzili niedawno razem rodzinne wakacje, ale to był ich ostatnie wspólne szczęśliwe chwile.

- Po ich powrocie do Antka doszło kilka niepokojących plotek, a on postanowił je sprawdzić. Doszło do wielkiej awantury z Kasią, po której kazał się jej wyprowadzić – stwierdził informator gazety.

Jak na razie, para nie skomentowała tych doniesień. Myślicie, że do siebie wrócą?

   Instagram.com
   Instagram.com

ZOBACZ TEŻ: #gwiazdy: Antoni Królikowski rozstał się z dziewczyną

d1nxcog

Podziel się opinią

Share

d1nxcog

d1nxcog