ycipk-r6q1tq

Antoni Królikowski rzucił Kasię Sawczuk. Czym go rozwścieczyła?

Informacja o tym rozstaniu zaskoczyła wszystkich. Jeszcze niedawno publikowali wspólne zdjęcia, a Antoni zarzekał się w mediach, że Kasia jest miłością jego życia. Teraz okazuje się, że wokalistka wyprowadziła się z mieszkania aktora, ponieważ on kazał jej to zrobić. Co przeskrobała?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (ONS.pl)
ycipk-r6q1tq

Związki młodych celebrytów nigdy nie należały do najtrwalszych, ponieważ w życiu sławnych i bogatych zewsząd czają się pokusy. Wydawało się, że aktor i piękna uczestniczka talent-show są dla siebie stworzeni, a co więcej udało im się stworzyć dojrzałą i trwałą relację.

Niestety, Królikowski i Sawczuk nie są już parą. Jak donosi "Fakt", aktor nie mógł dłużej zdzierżyć zachowania swojej partnerki, która lubiła zbyt intensywnie flirtować z innymi mężczyznami.

- Kasia lubi być adorowana i w towarzystwie facetów zachowuje się dość frywolnie. Jest dobra we flircie, w końcu Antka też zdobyła w taki sposób - wyznała w rozmowie z tabloidem znajoma pary.

ycipk-r6q1tq

Królikowski uznał, że tak dalej być nie może. Zakochani spędzili niedawno razem rodzinne wakacje, ale to był ich ostatnie wspólne szczęśliwe chwile.

- Po ich powrocie do Antka doszło kilka niepokojących plotek, a on postanowił je sprawdzić. Doszło do wielkiej awantury z Kasią, po której kazał się jej wyprowadzić – stwierdził informator gazety.

Jak na razie, para nie skomentowała tych doniesień. Myślicie, że do siebie wrócą?

Instagram.com
Podziel się
ycipk-r6q1tq
Instagram.com
Podziel się

ZOBACZ TEŻ: #gwiazdy: Antoni Królikowski rozstał się z dziewczyną

ycipk-r6q1tq
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-r6q1tq

ycipk-r6q1tq
ycipk-r6q1tq