Trwa ładowanie...
d2hpyff

Antonio Banderas tańczy z partnerką na imprezie "Vanity Fair". Jest się czym chwalić!

Antonio Banderas pojawił się na słynnej imprezie "Vanity Fair" u boku partnerki, z którą jest już prawie pięć lat. Miłość najwyraźniej wciąż kwitnie, bo nie mógł oderwać od niej rąk. Dosłownie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Są ze sobą od 2015 r.
Są ze sobą od 2015 r. (Getty Images)
d2hpyff

Nicole Kimpel to pierwsza kobieta, z którą związał się po rozstaniu z Melanie Griffith. Nie ma ona nic wspólnego z branżą filmową i może dlatego wciąż tak dobrze im się układa. Partnerka Antonio Banderasa jest bizneswomen, która ostatnio podbija świat mody. Wraz z siostrą projektują i szyją damskie torebki. Nicole z pochodzenia jest Niemką, ale gdy była mała, ich rodzina przeniosła się do Szwajcarii i tam dorastała.

   Getty Images
(Getty Images)

Nicole nigdy nie ciągnęło do aktorstwa. Pracowała zarówno w bankowości, jak i w firmie zajmującej się oprogramowaniem. Trzeba jednak przyznać, że na czerwonym dywanie czuje się jak ryba w wodzie, bo doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę wszystkich fotoreporterów. To nie pierwszy raz, gdy towarzyszyła Hiszpanowi w ważnej ceremonii.

Przypomnijmy, że Antonio Banderas był w tym roku nominowany do Oscara w kategorii "Najlepszy aktor" za rolę w filmie "Ból i blask". Wyścig przegrał jednak z Joaquinem Phoenixem.

Zobacz też: Oscary 2020. Prawdziwe święto kina. Wygrali najlepsi, a nie najbardziej promowani

d2hpyff

Podziel się opinią

Share
d2hpyff
d2hpyff