Trwa ładowanie...
d2la7q6

Apoloniusz Tajner i młodsza od niego o prawie 40 lat partnerka. Dobrze ukryła swój wiek?

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego po raz kolejny przybył na Galę Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego ze swoją młodszą o 37-lat partnerką. Ta na czerwonym dywanie gali pojawiła się w eleganckiej czerni. Czy stylowa kreacja Izabeli miała dodać jej lat? Apoloniusz Tajner wprost nie mógł oderwać od swojej wybranki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Apoloniusz Tajner i młodsza od niego o prawie 40 lat partnerka. Dobrze ukryła swój wiek?
(ONS.pl)
d2la7q6

W podobny sposób sama para przyciąga spojrzenia i uwagę fotoreporterów - wszędzie tam gdzie się pojawi. Tym razem oboje bardzo chętnie pozowali fotoreporterom. Izabela zaprezentowała się w czarnej sukience przed kolano, która podkreśliła bardzo zgrabną figurę i długie nogi. Dało się zauważyć, że również Apoloniusz był zachwycony wyglądem Izabeli.

   ONS.pl

Rożnica wiekowa pomiędzy partnerami jest widoczna gołym okiem i nic jej nie ukryje, jednak Izabela stara się, aby dobierać ubrania tak by wyglądać poważniej - nie rezygnuje z mocnego makijażu i bardzo ciemnych włosów. Ubiera się elegancko i stylowo, dojrzale.

   ONS.pl

Dzieli ich całe pokolenie, a Tajner ma córkę starszą od swojej wybranki. Jednak, jak widać, ta dwójka bardzo dobrze czuje się w swoim towarzystwie. I choć nieczęsto razem brylują na salonach, najczęściej przy okazji wydarzeń związanych ze sportem - zawsze chętnie pozują do zdjęć, śmiejąc się przy tym i nie szczędząc czułości. Dobrana z nich para?

d2la7q6

Podziel się opinią

Share

d2la7q6

d2la7q6