Trwa ładowanie...
d2ame54

Ariana Grande na okładce nowego Vogue'a. Fani: "Kim jest ta kobieta?"

Ariana Grande pojawiła się na okładce nowego "Vogue'a". Fani krytykują zdjęcie twierdząc, że gwiazda nie jest na nim podobna do siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fragment okładki "Vogue" 8/2019
Fragment okładki "Vogue" 8/2019 (Materiały prasowe, Fot: Vogue,Annie Leibovitz)
d2ame54

Ariana Grande udzieliła wywiadu "Vogue'owi" i pojawiła się na okładce. Na zdjęciu ubrana jest w czarną sukienkę, włosy ma spięte, a jej twarz otacza tylko kilka puszczonych luźno loków. Na głowie ma czarny kapelusz z szerokim rondem, a na kolanach trzyma swojego adoptowanego psa Tolouse'a. Gwiazda ma bardzo delikatny makijaż, bez charakterystycznych dla siebie czarnych kresek na powiekach. Nie jest to wizerunek, do którego przyzwyczaiła swoich fanów.

Zdjęcie wykonała legendarna fotografka Annie Leibovitz, która robiła zdjęcia takim gwiazdom, jak Maryl Streep, Andy Warhol czy John Lennon i Yoko Ono. Jej prace były wielokrotnie nagradzane.

d2ame54

Ale Ariana Grande w obiektywie Leibovitz nie przypadła do gustu fanom piosenkarki:
- Kim jest ta kolorowa kobieta?
- Te okładki są takie nudne.
- Przykro mi, ale to nie jest ok. Ariana wcale tak nie wygląda.
- Nie mogliście wybrać lepszego zdjęcia?
- Wygląda jakby była czarna.

Wielu fanów wskazywało na to, że Ariana, która ma włoskie korzenie, na okładce "Vogue'a" wygląda, jakby miała czarny kolor skóry. Inni twierdzili, że na zdjęciu lepiej wyszedł pies.

A jak wam się podoba Ariana w takim wydaniu?

d2ame54

Zobacz także: Marina Łuczenko oburzona porównaniami do Ariany Grande: "Ona ma operacje plastyczne, a ja nie mam żadnych"

d2ame54

Podziel się opinią

Share
d2ame54
d2ame54