Trwa ładowanie...

Ariana Grande odwołała spotkanie z fanami w Europie. Jaki jest powód tej decyzji?

Ariana Grande lubi zaskakiwać, jednak robi to w coraz bardziej negatywny sposób. Gwiazda poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że odwołuje spotkanie z fanami zapowiedziane podczas europejskiej trasy koncertowej.

Ariana Grande odwołała spotkanie z fanami w Europie. Jaki jest powód tej decyzji?Źródło: Youtube.com
d3as3o2
d3as3o2

To nie pierwszy raz, gdy Ariana Grande daje europejskim fanom powody do smutku. Miesiąc przed planowanym koncertem w Polsce organizatorzy poinformowali o odwołaniu występu wokalistki 9 września w Krakowie ze względu na jej problemy osobiste.

Jak się okazało, również mieszkańcy Starego Kontynentu będą musieli obejść się ze smakiem. Trasa koncertowa Sweeter World Tour obejmowała pakiet Meet&Grace, który gwarantował spotkanie z artystą. Niestety ze względu na problemy osobiste artystki, która boryka się z atakami paniki, odwołano wszystkie europejskie spotkania ze słuchaczami. Organizatorzy zapewnili, że wszyscy "poszkodowani" otrzymają zwrot pieniędzy.

Nawet najwięksi fani gwiazdy nie kryli swojego rozczarowania. Większość z nich twierdzi, że Grande powinna całkowicie odwołać swoją trasę koncertową. Inaczej krzywdzi fanów, którzy od wielu miesięcy nie mogli się doczekać spotkania z artystką.

ZOBACZ TAKŻE: Marina Łuczenko oburzona porównaniami do Ariany Grande: "Ona ma operacje plastyczne, a ja nie mam żadnych"

d3as3o2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3as3o2