Trwa ładowanie...
d2x3zzv

Ariana Grande skomentowała odwołanie koncertu w Polsce. Fani nadal nie kryją rozczarowania

Ariana Grande po raz kolejny odwołała zaplanowany koncert w Polsce. Gwieździe nie udało się udobruchać fanów, którzy nie kryli zawodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ariana Grande zareagowała na komentarze fanów z Polski
Ariana Grande zareagowała na komentarze fanów z Polski (ONS.pl)
d2x3zzv

Ariana Grande miała wystąpić we wrześniu w Tauron Arenie w Krakowie. Niestety, na początku sierpnia odwołała koncert.

Fanów oburzyła ta informacja, tym bardziej że koncerty Ariany Grande zaplanowane w Hamburgu (Niemcy) i Pradze (Czechy) zostały jedynie przeniesione na inny termin. Jako jedyny nie odbędzie się właśnie koncert Ariany Grande w Polsce. Fani artystki byli tym faktem bardzo oburzeni. Wielu z nich walczyło o bilety.

Do samej sytuacji odniosła się Ariana Grande na Twitterze. Artystka odpowiadała na komentarze zawiedzionych fanów. Przyznała, że bardzo się starała przyjechać, jednak żaden termin, w którym mogłaby wystąpić, nie był odpowiedni dla Tauron Areny. Po części wygląda to tak, jakby Ariana Grande zrzucała odpowiedzialność na organizatora Live Nation Polska. Napisała również, że nie jest dzieckiem. Sami zobaczcie:

Co sądzicie o tłumaczeniu Ariany Grande? Warto przypomnieć, że to drugi odwołany koncert Ariany Grande w Polsce. Pierwszy miał się odbyć w 2017 r., jednak ze względu na zamach w Manchesterze podczas występu artystki, dalsza trasa koncertowa została odwołana. Ariana Grande bała się o bezpieczeństwo swoich fanów.

d2x3zzv

Podziel się opinią

Share
d2x3zzv
d2x3zzv