Trwa ładowanie...
d1q0kwe

Ariana Grande zrobiła sobie tatuaż na dłoni. Z błędem

Trochę wstydliwe, a trochę zabawne. Ariana Grande chciała upamiętnić wydanie nowego singla "7 rings". Z tej okazji zrobiła sobie tatuaż. Internauci szybko wychwycili, że artysta popełnił błąd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ariana Grande nie będzie się chwalić nowym tatuażem.
Ariana Grande nie będzie się chwalić nowym tatuażem. (newspix.pl)
d1q0kwe

O tatuażach z błędami można by wydać kilka opasłych albumów. Historie o amatorach tatuowania swojego ciała np. napisami w języku tajskim, chińskim czy japońskim nigdy się nie kończą. Ba, nie trzeba jechać na wycieczkę do Tajlandii, by wrócić z wytatuowanym błędem na ciele.

Jedne wpadki są mniejsze, drugie większe. Jedne na zawsze będą wstydliwie ukrywane pod ubraniami, z innych można sobie żartować. Ariana Grande podpisałaby się chyba pod tym drugim stwierdzeniem.

Artystka ostatnio podzieliła się z fanami informacją, że zrobiła sobie tatuaż. Miał być oryginalnym upamiętnieniem wydania singla "7 rings". I tu nie ma nic dziwnego. Gwiazda przeżyła ostatnio śmierć byłego partnera, głośne rozstanie, potem wydała album. Takie wydarzenia często skłaniają do zmian. Nawet tych drobnych, na ciele.

d1q0kwe

Grande opublikowała zdjęcie tatuażu na dłoni i oznaczyła artystę, który go wykonał. Fotka niedługo później zniknęła z instagramowego profilu artystki. A wszystko przez to, że biegli w języku japońskim internauci zwrócili uwagę na poważny błąd.

Na dłoni miał widnieć napis "7 rings" w tłumaczeniu na japoński. A skończyło się na symbolach, które oznaczają… grilla.

Artystka potraktowała to z przymrużeniem oka. Na Twitterze skomentowała, że nie była w stanie znieść bólu, dlatego napis jest niedokończony i nie oznacza tego, co miał oznaczać. Potem dodała jeszcze, że przynajmniej lubi potrawy z grilla.

Zobacz też: Tatuaże – dlaczego je sobie robimy?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1q0kwe

Podziel się opinią

Share
d1q0kwe
d1q0kwe