Trwa ładowanie...

Arnold Schwarzenegger śpiewa o sobie. Nic lepszego dziś nie zobaczycie [WIDEO]

Arnold Schwarzenegger zdobywał najważniejsze tytuły w kulturystyce, mówił najsłynniejsze filmowe kwestie i bawił się w politykę. A teraz śpiewa.

Arnold Schwarzenegger śpiewa o sobie. Nic lepszego dziś nie zobaczycie [WIDEO]Źródło: Getty Images
d1vr3wt
d1vr3wt

Arnold Schwarzenegger mimo 71 lat na karku nie zwalnia tempa. Zagrał właśnie w kolejnym "Terminatorze", intensywnie działa w mediach społecznościowych i prowadzi fundację promującą na całym świecie sport i zdrowy tryb życia. Ale to najwyraźniej za mało.

W sieci pojawił się właśnie kawałek niezwykle popularnego austriackiego piosenkarza Andreasa Gabaliera, w którym gościnnie śpiewa Arnold Schwarzenegger. Utwór to nic innego jak piosenka motywacyjna, która powinna lecieć na każdej siłowni.

Tekst "Pump it Up" opowiada o chłopcu z małej alpejskiej wioski, który dzięki uporowi i gonieniu za marzeniami robi wielką karierę: sportowca, aktora i polityka. Brzmi znajomo? Posłuchajcie zresztą sami:

Andreas Gabalier ma 34 lata i jest jednym z najpopularniejszych folkowych wykonawców w Austrii. Ma na koncie wiele nagród, sześć płyt pokrytych złotem i platyną oraz występy na największych arenach świata. Od wielu lat przyjaźni się ze Schwarzeneggerem.

d1vr3wt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vr3wt