Trwa ładowanie...
d4la357

Artur Andrus wyśmiewa składanie życzeń. Nietypowy manifest satyryka

W dobie sms-owej korespondencji seryjnej z życzeniami, elektronicznych kartek mailowych i własnych zdjęć zamieszczanych w internecie ze świątecznymi opisami, znajdują się jeszcze osoby, które pragną zaprezentować zupełnie co innego. Do tego grona należy Artur Andrus, który wybrał niestandardową formę z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka w stronę publiczności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
artur andrus
artur andrus (ONS.pl)
d4la357

Na jego profilu na Facebooku można znaleźć video dedykację dla fanów, w której z zaangażowaniem i pełnym pasji głosem życzy przede wszystkim wyobraźni. Dlaczego? Bo ta jest w tej sytuacji potrzebna. Zobaczcie sami jak Artur Andrus maluje słowem klimatyczny obraz białych, mroźnych świąt stojąc po środku szarej, deszczowej rzeczywistości.

Można się śmiać, bo to kabareciarz i satyryk, ale Andrus wytyka nam ważne kwestie. Razem napędzamy świąteczną machinę, zapominając o rzeczywistości. Artysta apeluje nie tylko do naszej wyobraźni i rozsądku ale i do autentyczności. To z kolei uczynił na swoim blogu, gdzie zamieścił swój kolejny manifest: -Otóż na te święta życzę Państwu, żeby wśród tych wszystkich życzeń, które się zdarzą, było przynajmniej kilka szczerych i od kogoś, na kim Państwu naprawdę zależy. Żeby nie życzyli wszyscy jak popadnie i czego się tylko da. I żadnych kolizji wywoływanych przez ludzi, którym coś potem koliduje. - podsumował satyryk.

WP.PL
d4la357

Podziel się opinią

Share

d4la357

d4la357