Trwa ładowanie...
20-09-2014 08:43

Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami"! FOTO

Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami"! FOTO
d19h5fh
d19h5fh

Zostało dziewięć par!

Za nami kolejny odcinek polsatowskiego Tańca z gwiazdami. Tym razem uczestnicy zmierzyli się z latynoskimi rytmami. Znakomicie poradziła sobie wyrastająca na faworytkę show Ania Wyszkoni. Była wokalistka zespołu Łzy zdobyła aż 38 punktów! Co ciekawe, przegoniła ją tylko Marcelina Zawadzka, która do tej pory nie zachwycała swoimi umiejętnościami.

Natomiast Jaskowi Meli udało się doprowadzić do łez samą Iwonę Pavlović.

d19h5fh

Bardzo się wzruszyłam. Tak się pięknie zaczęła ta rumba. Jestem wzruszona, tylko żebym się nie poryczała. My mamy dwie małe stopy, na których trudno utrzymać równowagę. Ty masz jedną stopę i to jest dla mnie cud, że tańczysz - chwaliła młodego podróżnika po jego występie.

Według jurorów najgorzej poradzili sobie Misiek Koterski i Rafał Maślak. Z programem pożegnać się jednak musiał Artur Dziurman. Co sądzicie o decyzji widzów?

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

d19h5fh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d19h5fh