Trwa ładowanie...
d17eald

Artur Orzech nie poprowadzi konkursu Premier na festiwalu w Opolu

Ciemne chmury gromadzą się nad 54. Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu. Od kilku dni z udziału w koncertach rezygnują masowo wykonawcy, z diwą polskiej sceny muzycznej Marylą Rodowicz na czele. Wygląda na to, że problem może dotyczyć także osób prowadzących. Z konferansjerki podczas koncertu PREMIER wypisał się Artur Orzech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Artur Orzech nie poprowadzi konkursu Premier na festiwalu w Opolu
(Instagram.com)
d17eald

Znany dziennikarz muzyczny napisał na swoim profilu na Facebooku: ”Przepraszam za szczerość, ale jeśli Arek Jakubik i Dr Misio odpadają z premier w Opolu, które mam prowadzić - to ja też. Dla mnie to właśnie była szansa na pokazanie dystansu. Skoro TVP zakwalifikowała i słusznie tę piosenkę, to pytam: po cóż nagle wycofuje?!… Szala się przelała. Jeżeli to oczywiście prawda, co czytam w internecie. Dobrej nocy. Jutro/dzisiaj o tym poinformuję TVP1".

Jak się okazało, decyzja o wycofaniu Dr. Misia z opolskiej imprezy potwierdziła się. W uzasadnieniu pracownicy Jacka Kurskiego napisali, że teledysk piosenki "Pismo" miał mieć "niemedialny charakter". Oprócz Artura Orzecha, z udziału w festiwalu zrezygnował cały szereg wykonawców (lista na dole artykułu).

Na facebooku powstała grupa nawołująca do bojkotu oglądania koncertów opolskich w telewizji: Nie oglądam Opola 2017

d17eald

Przypomnijmy, że na 54. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu nie wystąpią:
Kayah
Kasia Nosowska
Maryla Rodowicz
Kasia Popowska
Michał Szpak
Andrzej Piaseczny
Dr Misio
Audiofeels
Kasia Cerekwicka

Internauci żartują z Jacka Kurskiego i festiwalu w Opolu. ZOBACZ MEMY

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d17eald

d17eald
d17eald