Trwa ładowanie...
d3qkh9d

Artyści kabaretowi, koncerty i świetna zabawa. Ogromne emocje w Dolinie Charlotty

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz Dolina Charlotty zapraszają w czerwcu na jedyne w swoim rodzaju powitanie lata! "Wielka zabawa TV Puls" to impreza z udziałem takich gwiazd jak: Sławomir, Cleo, Weekend, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak i wielu, wielu innych, które wystąpią w amfiteatrze w Dolinie Charlotty na Wybrzeżu Bałtyckim. Emisja tylko w TV Puls!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir największą gwiazdą "Wielkiej zabawy TV Puls"
Sławomir największą gwiazdą "Wielkiej zabawy TV Puls" (Facebook.com)
d3qkh9d

"Wielka zabawa…" to widowisko rozrywkowe, które dostarczy energii i pozytywnych emocji. Widzowie zgromadzeni zarówno w amfiteatrze jak i przed telewizorami, będą się bawić w rytm najlepszych polskich przebojów i najzabawniejszych skeczy!

Na scenie wystąpią uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Sławomir, Cleo, zespoły Boys, Weekend i Future Folk. Nie zabraknie hitów, które nuci cała Polska jak: "Miłość w Zakopanem", "Megiera", "My Słowianie" czy "Ona tańczy dla mnie".

O doskonały humor zadbają również: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski i Antoni Gorgoń Grucha. Będzie wesoło, muzycznie i rozrywkowo! Emisja tylko w TV Puls! Już w czerwcu!

d3qkh9d

Dolina Charlotty położona jest w samym sercu natury nad Jeziorem Zamełowskim, zaledwie kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu. Jego powierzchnia pomieści 10-tysięczną widownię, a występowały tu takie legendarne gwiazdy jak: Carlos Santana, Bob Dylan i Robert Plant.

Przypominamy, że 16.06.2018 r. odbędzie się nowa odsłona kabaretonu "Ona i On, czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty". Bilety już w sprzedaży na: biletyna.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl

   Materiały prasowe
d3qkh9d

Podziel się opinią

Share

d3qkh9d

d3qkh9d