ycipk-ks0wm9

"Artyści przeciw nienawiści". Doda planuje kolejny koncert

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" spotkał się z dużym odzewem ze strony publiczności. Nic dziwnego, że szykuje się kolejna edycja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda zorganizuje drugi koncert "Artyści przeciw nienawiści"
Doda zorganizuje drugi koncert "Artyści przeciw nienawiści" (Instagram.com)
ycipk-ks0wm9

Pomysł zorganizowania koncertu "Artyści przeciw nienawiści" zrodził się po 13 stycznia 2019 r., kiedy w Gdańsku został śmiertelnie zraniony prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Doda na swoim Instastory zaapelowała do gwiazd, by razem wyrazili swój sprzeciw wobec przemocy. Dużo osób odpowiedziało (m.in. Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska).

ycipk-ks0wm9

27 lutego 2019 r. na łódzkiej Atlas Arenie zgromadzili się artyści, którzy zaśpiewali najbardziej znane piosenki, w tym "We are the world". Widać było, że koncert przygotowywano w pośpiechu – Maryla Rodowicz śpiewała swoją partię, spoglądając na kartkę, jednak nikomu to nie przeszkadzało.

Koncert spotkał się z tak dużym odzewem, że będzie kolejny. Na instagramowym profilu opatrzonym hashtagiem #artysciprzeciwnienawisci pojawiło się zdjęcie Dody w towarzystwie Agnieszki Hyży i Arkadiusza Krzywkowskiego ze znaczącym podpisem: "Obiecaliśmy, że będzie, to będzie! Rozpoczynamy planowanie kolejnego koncertu".

Czekacie na kolejny koncert "Artyści przeciw nienawiści"? Ciekawe, kto tym razem odpowie na apel Doroty Rabczewskiej.

ycipk-ks0wm9
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ks0wm9

ycipk-ks0wm9
ycipk-ks0wm9