Trwa ładowanie...
d47tu3k

Artyści przeciw nienawiści: Honorata Skarbek zrezygnowała z udziału w koncercie

Wielkimi krokami zbliża się szumnie organizowany m.in. przez Dodę koncert jednoczący artystów przeciw walce z hejtem. Na scenie w Łodzi zobaczymy plejadę gwiazd. Nie brakuje jednak komplikacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Honorata Skarbek podała powód, dla którego nie wystąpi na koncercie Dody "Artyści przeciw nienawiści"
Honorata Skarbek podała powód, dla którego nie wystąpi na koncercie Dody "Artyści przeciw nienawiści" (East News, Fot: East News)
d47tu3k

27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się długo zapowiadany koncert "Artyści przeciw nienawiści". Na scenie zobaczymy największe nazwiska polskiej estrady. Nie zabraknie m.in. Beaty Kozidrak czy Katarzyny Nosowskiej.

Ogromnym zaskoczeniem było dołączenie się do akcji Justyny Steczkowskiej. Przypomnijmy, że od lat wokalistka żyła z Dodą w konflikcie. Teraz wszystko ma się zmienić. Niestety, w ostatniej chwili z udziału w show zrezygnowała Honorata Skarbek.

ZOBACZ TAKŻE: Skarbek śmieje się z celebrytek: "Wysyłanie pozwów to pogrążanie się"

- Byłam jedną z pierwszych osób, które odpowiedziały na apel Dody. I oczywiście wyrażałam ogromną chęć wzięcia udziału w tym projekcie i wciąż tę chęć wyrażam. Niestety, ostatecznie nie wezmę udziału w samym koncercie. Wynika to z braku mojej dyspozycyjności związanej z moim głosem - powiedziała Honorata na swoim Insta Story.

d47tu3k

Kwestie zdrowotne pokrzyżowały celebrytce plany.

- Miałam śpiewać piosenkę, której musiałam się nauczyć. Niestety mój głos totalnie nie pozwolił mi na to, bo kiedy ja choruję, nie mogę śpiewać przez najbliższe trzy tygodnie - dodała.

Przypomnijmy, że harmonogram wydarzenia przewiduje panele dyskusyjne. Poprowadzą je znane osoby ze świata mediów oraz influencerzy. Spotkania mają się rozpocząć o godzinie 14:30 i potrwać do 18:30. Następnie, w godzinach 19:00 - 22:00 odbędzie się koncert "Artyści przeciw nienawiści".

d47tu3k

Podziel się opinią

Share

d47tu3k

d47tu3k