Trwa ładowanie...
d1uwljz

ASAP Rocky aresztowany. Czy gwiazda rapu zagra na Open'er Festival?

ASAP Rocky, jedna z gwiazd tegorocznej edycji Open'er Festival, został aresztowany po koncercie w Szwecji. Sytuacja dotyczy pobicia młodego chłopaka, a nagranie incydentu trafiło do sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ASAP Rocky aresztowany. Czy gwiazda rapu zagra na Open'er Festival?
ASAP Rocky aresztowany. Czy gwiazda rapu zagra na Open'er Festival? (East News)
d1uwljz

ASAP Rocky został aresztowany

4 lipca ASAP Rocky miał zagrać na Open’er Festival 2019. Jego występ jednak stoi pod znakiem zapytania. Po koncercie rapera w Szwecji doszło do dość nieprzyjemnej sytuacji. Muzyk wraz ze swoimi kolegami miał ponoć młodego chłopaka. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widzimy, jak mężczyzna jest okładany pięściami przez Rocky’ego i jego towarzyszy.

Z ustaleń serwisu TMZ wynika, że ekipa ASAP Rocky’ego była śledzona przez dwóch mężczyzn. Ponoć domagali się, by raper zrekompensował im zniszczenie słuchawek. Oliwy do ognia dodały zeznania kobiety, która twierdzi, że jeden z kolegów artysty miał ją łapać za pośladek. Po pewnym czasie doszło do bójki. W udostępnionym materiale wideo można zauważyć jak ASAP Rocky rozmawia z innym mężczyzną, po czym cała akcja przenosi się na ulicy, gdzie młody chłopak jest bity przez ekipę rapera.

d1uwljz

Do oskarżeń o pobicie odniósł się management artysty. Napisał w swoim oświadczeniu, że na opublikowanych materiałach nie widział momenty, gdzie ich klient został zaatakowany. ASAP Rocky i jego koledzy mieli działać w obronie własnej.

ASAP Rocky nie wystąpi na Open’er Festival 2019?

Aktualnie trwa śledztwo w tej sprawie prowadzone przez szwedzką policję. Możliwe, że będą oni zmuszeni zatrzymać wszystkich podejrzanych w areszcie.

4 lipca ASAP Rocky miał wystąpić na Open’er Festival 2019. Jeśli policja nie wypuści rapera, może on nie wystąpić na najbliższych koncertach w Polsce, Norwegii i Irlandii.

d1uwljz

Podziel się opinią

Share
d1uwljz
d1uwljz