Trwa ładowanie...
d6hmm68
News

Ashley Graham pozuje w seksownym stroju kąpielowym. Modelka plus size zachwyca

Bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size. O ile nie najpopularniejszą. Swoją determinacją udowodniła, że w świecie modelingu jest miejsce na seksowne krągłości. Graham tym razem pozowała w bikini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modelka zachwyca w stroju kąpielowym na plaży.
Modelka zachwyca w stroju kąpielowym na plaży. (Forum)
d6hmm68

Choć takie zdjęcia już nikogo pewnie nie dziwią na Instagramie modelki, to wciąż każdy jej nowy post lub profesjonalna sesja zdjęciowa są przykładem na to, że dla modelek plus size też jest miejsce w branży.

Ashley dziś jest świadomą swoich wdzięków kobietą. Duży biust i biodra traktuje jako atut i zresztą bardzo często je uwydatnia. "Ktoś powiedział mi kiedyś, że moje uda to "miasto cellulitu". Ale teraz mam świadomość, że te uda opowiadają o zwycięstwie i odwadze. Nie pozwolę , aby inni dyktowali mi, jak ma wyglądać moje ciało, ze względu na własny komfort. I ty też nie powinnaś.” – przekonywała kiedyś na swoim Instagramie.

Modelka oprócz tego, że robi oszałamiającą karierę, to swoim światopoglądem motywuje inne kobiety oraz pomaga zmniejszyć kompleksy. O tym, że ludzie ją pokochali świadczy chociażby fakt, że aktualnie obserwuje ją prawie 8 mln fanów. Wiadomo, jest to tyko i wyłącznie liczba, ale obrazuje skalę tego, że takie osoby jak Graham są potrzebne. Chociażby, żeby walczyć ze stereotypem, że modelką może być tylko i wyłącznie szczupła kobieta.

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68