Trwa ładowanie...

Ashley Greene jednak nie zajmie miejsca Kristen Stewart!

Ashley Greene jednak nie zajmie miejsca Kristen Stewart!
d68xawv
d68xawv

Oficjalna premiera kolejnej części kultowej sagi Zmierzch zbliża się wielkimi krokami. Jednak największe emocje rozgrywają się z dala od błysków fleszy. W związku z głośnym skandalem, którego bohaterką była odtwórczyni jednej z głównych ról, Kristen Stewart, producenci zastanawiali się nad odsunięciem jej od publicznych wystąpień związanych z promocją.

Przypomnijmy, że parę miesięcy temu aktorka została przyłapana w objęciach Ruperta Sandersa, reżysera Królewny Śnieżki i łowcy. Była wtedy związana ze swoim filmowym partnerem, Robertem Pattinsonem. Początkowo planowano, by na czerwonym dywanie została zastąpiona przez Ashley Greene, wcielającą się w rolę Alice Cullen.

Jak poinformował ostatnio hollyscoop.com, Kristen nie tylko będzie obecna podczas gali, ale także pojawi się obok Roberta.

Kristen dopełni wszystkich obowiązków. Nie zostanie zastąpiona przez Ashley Greene - zdradziła portalowi osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

I dodała, że informacje o odseparowaniu od siebie byłej pary na czas promocji są fałszywe. Jak sądzicie, czy aktorzy dadzą sobie drugą szansę?

d68xawv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d68xawv