Trwa ładowanie...

ATB powraca z nową płytą. Co przygotował dla fanów?

André Tanneberger, czyli popularny DJ ATB powraca z nową płytą. Czego mogą się po niej spodziewać słuchacze? W rozmowie z Grzegorzem Betlejem z Open FM opowiada o kulisach pracy nad ostatnim albumem i o tym, jak postrzega współczesną muzykę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dex8yve
dex8yve

ATB od niemal 20 lat z powodzeniem podbija listy przebojów. Nic dziwnego, przez tyle lat zdążył już wyrobić swój niepotwarzalny styl, który trafił w gusta fanów. - Nie chcę tworzyć bitów tylko za pomocą myszki komputera. Chciałem połączyć muzykę elektroniczną z grą na żywych instrumentach, więc zacząłem grać na gitarze i pianinie. Uważam, że muzyka jest lepsza, gdy jest poparta wiedzą i umiejętnościami - mówił o swojej twórczości ATB.

Jak z perspektywy swojego doświadczenia postrzega muzykę tworzoną przez dzisiejszych DJ-ów? - Teraz jest za dużo rzeczy, które brzmią tak samo. Jak jestem na festiwalu, to często nie wiem, kto gra w danym momencie. Mam nadzieję, że młodzi DJ-e zaczną tworzyć bardziej w swoim indywidualnym stylu. To by zrobiło bardzo dobrze scenie elektronicznej - podsumował. Chcecie wiedzieć więcej? Obejrzyjcie powyższe wideo.

WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dex8yve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dex8yve