Trwa ładowanie...
d2la7q6

Audioriver 2016 - bilety, line-up, informacje ogólne

Od 29 do 31 lipca w Płocku zagra największy w Polsce festiwal muzyki elektronicznej – Audioriver. Impreza odbędzie się już po raz jedenasty. W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników ponad 70 koncertów na pięciu scenach ulokowanych na nadwiślańskiej plaży. Wśród największych gwiazd tegorocznego Audioriver znaleźli się m.in. XXANAXX, Four Tet, Leftifield, Sven Väth, Sigma Gesaffelstein, Gorgon City oraz Calyx & Teebee. Oprócz tego uczestnicy festiwalu mogą liczyć na wydarzenia specjalne – targi muzyczne, seanse niezależnych produkcji filmowych oraz targi mody. Jak przedstawia się program Audioriver 2016? Gdzie są dostępne bilety na to wydarzenie? Zobacz wszystkie niezbędne informacje dotyczące imprezy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Audioriver 2016 - bilety, line-up, informacje ogólne
(Materiały prasowe)
d2la7q6

Audioriver to jedna z najważniejszych europejskich imprez związanych z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Do tej pory na płockim festiwalu wystąpiło łącznie kilkaset dj-ów z całego świata, którzy zagrali koncerty dla ponad 200 tysięcy osób. Szacuje się, że w tym roku do Płocka przyjechać może nawet 30 tysięcy miłośników elektronicznych brzmień. Audioriver ceniony jest za swoją oryginalną formę. Organizatorzy oprócz licznych występów przygotowali dla uczestników festiwalu szereg wydarzeń specjalnych. Co czeka na nas podczas tegorocznego Audioriver?

Audioriver - kto zagra?
Na Audioriver 2016 zaprezentuje się ponad 70 artystów z różnych zakątków świata. Wśród największych gwiazd tegorocznej edycji znajdują się Four Tet, Leftifield, Sven Väth, Sigma Gesaffelstein, Gorgon City, Calyx & Teebee, Dub Phizix & Strategy MC, Rysy & Natalia Nykiel, Nowosad, Paryss oraz XXANAXX. Występy odbędą się na pięciu scenach ulokowanych na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Headlinerzy imprezy dadzą swoje koncerty na tzw. Main Stage. Oprócz tego uczestnicy będą mogli bawić się na scenach Circus Tent, Last.fm Hybrid Tent, Electronic Beats Stage oraz na Cities Tent. Audioriver 2016 startuje 29 lipca. Imprezy w ramach festiwalu odbędą się w godzinach 20:00-7:00. Wydarzenie zakończy się 31 lipca.

Audioriver 2016 - wydarzenia specjalne
Tradycyjnie w programie Audioriver pojawiły się także wydarzenia specjalne. W ramach projektu Rynek Niezależny odbędą się coroczne Targi Muzyczne na płockim rynku Starego Miasta. W trakcie tego eventu firmy, zajmujące się działalnością muzyczną, mogą przedstawić szeroką ofertę swoich różnorodnych produktów. Oprócz tego organizatorzy przygotowali cykl projekcji kinowych, na których pokazane zostaną często niedostępne w ogólnej dystrybucji produkcje filmowe. Bardzo istotnym elementem inicjatywy Rynek Niezależny jest także Konferencja Muzyczna Audioriver. W tym roku odbędzie się ona w gdańskim Olivia Business Center i dotyczyć będzie różnych zagadnień związanych z pracą w branży muzycznej. Innymi specjalnymi wydarzeniami na Audioriver 2016 są także pokazy mody, występy dj-ów na płockim rynku oraz wyjątkowe koncerty Sun/Day, na których zagrają m.in. Bedouin, Dinky, Magit Cacoon, SpectraSoul i MC LowQui.

Audioriver 2016 - bilety
Obecnie w sprzedaży dostępne są następujące typy wejściówek: dwudniowe karnety w cenie 260 złotych oraz jednodniowy bilet na plażę (piątek lub sobota) w cenie 150 złotych. Nie ma już możliwości nabycia karnetów trzydniowych oraz biletów uprawniających na wstęp na Sun/Day. Wszystkie wejściówki na Audioriver 2016 można zakupić w sklepie online festiwalu oraz w salonach sieci Empik. Niewielka część biletów będzie dostępna również w kasach już w trakcie trwania imprezy. Wstęp na Targi Muzyczne i Targi Mody jest bezpłatny. Udział w seansach filmowych i konferencji biletowany jest osobno. Istnieje możliwość wykupienia sobie miejsca na polu namiotowym. Koszt wstępu na Toi Camp to 69 złotych (płatność online).

W. Chentkiewicz

d2la7q6

Podziel się opinią

Share

d2la7q6

d2la7q6