Trwa ładowanie...
warszawa
25-10-2019 16:31

Awali // Zamilska - dwa koncerty w jeden wieczór

Awali i Zamilska wystąpią w piątek 15 listopada z okazji 12-lecia audycji "Ciemna Strona Mocy" w Trójce na scenie w warszawskich Hybrydach. Odbędą się dwa koncerty jednego wieczoru.

Awali // Zamilska - dwa koncerty w jeden wieczórŹródło: Materiały prasowe
d2yeyrl
d2yeyrl

Awali to projekt Sofii-Tamary Shmidt obdarzonej ciepłym, kojącym głosem. Jej kompozycje balansują pomiędzy brudną elektroniką, delikatnym, melancholijnym downtempem i klasycznym minimalizmem. Sama o sobie mówi, że jest kombinacją klasycznie wyszkolonego pianisty i dyrygenta chóru, wokalistki samouka i muzyka. Komponuje, tworzy dźwięki i wizualizacje, pisze teksty, sama nagrywa i miksuje utwory w swoim domowym studiu. Wszystko to pozwala jej pracować w najbardziej autentyczny sposób w poszukiwaniu granic pomiędzy emocjami.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Natalia Zamilska to jedna z jaśniejszych postaci na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Uchodzi za bezkompromisową perfekcjonistkę. Jak sama podkreśla, jest samoukiem. Muzyki tworzonej przez Zamilską nie sposób włożyć w ramki. Oscyluje pomiędzy ciężkim techno, noisem i drapieżnym industrialem. Stawia na jakość, nie ilość. W tym roku ukazał się jej trzeci album "Uncovere"“, który umocnił pozycję Zamilskiej. Jej kompozycje doceniane są nie tylko u nas, ale również na świecie. Iggy Pop i Mary Anne Hobbs wielokrotnie odtwarzali je na antenie radia BBC, a Trent Reznor rekomenduje ją na Spotify. Współpracowała z Nosowską, Quebonafide i Marią Peszek. Remiksowała utwory The Dumplings.

d2yeyrl

Awali i Zamilska zagrają z okazji 12-lecia audycji Aleksandry Kaczkowskiej "Ciemna Strona Mocy" w Radiowej Trójce. Wystąpią w piątek 15 listopada w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety do kupienia na stronie klubu.

d2yeyrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yeyrl