Trwa ładowanie...
du247dt
Megafon.pl
News

Azealia Banks dumna z wygranej Donalda Trumpa

Spora grupa amerykańskich muzyków jest rozczarowana wynikiem wyborów prezydenckich w USA. Lady Gaga protestowała nawet pod Trump Tower. Do niezadowolonych nie zalicza się jednak kontrowersyjna raperka, Azealia Banks.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (ONS.pl)
du247dt

Gwiazdka już wcześniej nie kryła poparcia dla Donalda Trumpa, choć chwilowo wycofała się, argumentując, że prawa kobiet są ważniejsze. Teraz przeprosiła i stwierdziła, że dała się zmanipulować liberalnym mediom i przyznała, że jest dumna z 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych.

- Jestem z ciebie cholernie dumna - napisała na Instagramie. - Po pierwsze dlatego, że jesteś spod Bliźniąt, po drugie, dlatego, że jesteś z Nowego Jorku, po trzecie, dlatego, że wygrałeś wybory i po czwarte, dlatego, że pokonałeś media. To ostatnie, to w moich oczach Twoje największe zwycięstwo i muszę przyznać, że jestem tym bardzo zainspirowana.

W marcu 2016 roku Azealia Banks wypuściła mikstejp "Slay-Z". Debiutancki oficjalny longplay Amerykanki "Broke With Expensive Taste" - pochodzi ze stycznia 2014 roku. Raperka słynie z ciętego języka. Niedawno złożyła doniesienie o pobicie, czego winnym miał być sławny aktor, laureat Oscara, Russell Crowe.

ONS.pl

Zobacz także: #gwiazdy: Odeta Moro znalazła nową miłość!

du247dt

Podziel się opinią

Share

du247dt

du247dt