Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
07-09-2016 09:11

„Azja Express” odcinek 1 – co się wydarzy? Jacy uczestnicy biorą udział?

Dziś wieczorem wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego programu telewizji TVN – „Azja Express”. Uczestnicy formatu wyruszą w podróż do Wietnamu, Laosu, Tajlandii oraz Kambodży. Ich zadaniem będzie pokonanie wyznaczonej trasy, mając do dyspozycji dzienny budżet w wysokości jednego dolara. W programie udział bierze osiem par. W roli prowadzącej zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak. Jacy uczestnicy wezmą udział w pierwszej edycji „Azja Express”? Na Daleki Wschód wybrała się cała plejada gwiazd – m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Zobacz, co wydarzy się w premierowym odcinku nowego hitu TVN!

Share
„Azja Express” odcinek 1 – co się wydarzy? Jacy uczestnicy biorą udział?Źródło: ONS.pl
d3v5zgw

Azja Express” to jedna z najnowszych propozycji, jakie stacja TVN umieściła w swojej jesiennej ramówce. Program oparty jest na belgijskim formacie „Peking Express”. W „Azji Express” zobaczymy osiem par, w skład których wchodzą gwiazdy oraz ich bliscy (głównie przyjaciele)
. Zadaniem uczestników jest pokonanie wyznaczonej trasy (biegnącej przez Kambodżę, Laos, Tajlandię i Wietnam)
w jak najkrótszym czasie. Zadanie utrudnia znacząco fakt, że mogą oni to zrobić, wydając każdego dnia maksymalnie jednego dolara! Z programem pożegna się drużyna, która przybyła do ustalonego miejsca jako ostatnia. Eliminacje odbywać będą się co dwa odcinki. Kto wystąpi w roli uczestników? Czego możemy spodziewać się po pierwszym odcinku „Azji Express”?

*„Azja Express” - uczestnicy *
W grupie uczestników pierwszej edycji „Azji Express” nie brakuje głośnych nazwisk. Do największych gwiazd z pewnością należy zaliczyć Małgorzatę Rozenek, która wystąpi w programie w duecie ze swoim partnerem Radosławem Majdanem. Oprócz nich w ekstremalną wyprawę wyruszą również Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Izabella Miko i Leszek Stanek, Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Każda z ośmiu par będzie miała za zadanie nie tylko przetransportować się do kolejnych miast na mapie tej niebezpiecznej podróży, ale także znaleźć dla siebie bezpieczny nocleg oraz zdobyć coś do jedzenia. Przypomnijmy, że gwiazdy mogą w ciągu dnia wydać maksymalnie jednego dolara!

„Azja Express” – co się wydarzy? Zwiastun programu
Opublikowany przed kilkoma tygodniami zwiastun „Azji Express” zapowiada ogromne emocje. Uczestnicy będą musieli zdać się na dobre serca i gościnność mieszkańców odwiedzanych miast. W zapowiedzi programu widzimy, jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan próbują różnych egzotycznych specjałów. Wśród nich znajdą się… węże!
Uczestnicy będą również musieli przyzwyczaić się do spania w warunkach dalekich od komfortowych. Sama podróż też nie zapowiada się jako łatwa. W zwiastunie programu widać, jak gwiazdy starają się przekonać na różne sposoby kierowców, by ci podwieźli ich o kilka kilometrów. Hanna Lisa będzie nawet skłonna oddać jeden ze swoich pierścionków! Inną taktykę obierze natomiast Małgorzata Rozenek, która w trakcie podróży autobusem będzie przekonywać dzieci, że jest… Victorią Beckham!
Co jeszcze wydarzy się w „Azji Express”? Uczestnicy programu dokładnie poznają kulturę odwiedzanych przez siebie krajów, a także codzienne zwyczaje ich mieszkańców. Przede wszystkim jednak pokonają swoje uprzedzenia i przekroczą własne granice. Jedno jest pewne – nie zabraknie łez, potu, nerwów, a nawet krwi!

„Azja Express” – kiedy premiera?
Pierwszy odcinek „Azji Express” zostanie pokazany już dziś o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN. Kolejne epizody programu emitowane będą w każdą środę o tej samej porze. „Azję Express” można także śledzić na platformie player.pl

d3v5zgw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v5zgw
d3v5zgw