Trwa ładowanie...
d12a21l

Wciąż trwa kompletowanie jury i prowadzących do programu The Voice od Poland, który ruszy jesienią na antenie TVP2. Jurorzy programu nie będą widzieć śpiewających uczestników i będą oceniać tylko i wyłącznie ich talent wokalny.

Na razie pewniakami w jury są tylko Nergal i Natalia Kukulska. Kto do nich dołączy? Jak donosił Fakt, producenci programu biorą pod uwagę jeszcze Roberta Jansona, Michała Wiśniewskiego, Roberta Gawlińskiego i Katarzynę Nosowską.

Prowadzącym program został Hubert Urbański. Obecnie trwają poszukiwania współprowadzącej. Jak udało się dowiedzieć magazynowi Show, pod uwagę brane są Agnieszka Szulim, Katarzyna Zielińska, a nawet sama Alicja Bachleda-Curuś! Mówi się jednak, że najpoważniejszą kandydatką na partnerkę dla Huberta Urbańskiego jest Magdalena Mielcarz, której zabraknie w drugiej edycji programu Top Model. W roli opiekunki kandydatek na modelki zastąpiła ją Weronika Lewicka, jedna z finalistek pierwszej edycji.

Niedawno mówiło się, że Bachleda-Curuś, która nie ma za wiele propozycji pracy w Stanach Zjednoczonych, rozważa powrót do Polski. Z pewnością zapewniłaby nowemu programowi dużą oglądalność, ale czy zgodziłaby się przyjąć taką propozycję? Wszystko zapewne rozwiąże się niebawem.

d12a21l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d12a21l