Trwa ładowanie...
d19rwd3

BAFTA 2019: Wciąż porównują ją do Diany. Tym razem Kate Middleton założyła jej kolczyki

Biżuteria księżnych od dawna budzi powszechny zachwyt. Spekuluje się, że kilka pierścionków to koszt, który dla przeciętnego Brytyjczyka jest nie do wyobrażenia. Tym razem, na czerwonym dywanie Kate miała na sobie biżuterię teściowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolczyki księżnej zrobiły wrażenie
Kolczyki księżnej zrobiły wrażenie (East News)
d19rwd3

Choć BAFTA to wydarzenie, które przyciąga na czerwony dywan przede wszystkim gwiazdy wielkiego ekranu, to nie mogło na nim zabraknąć delegacji z pałacu. Tym razem w roli gości specjalnych wystąpiła para książęca Cambridge: William i Kate. Plotkuje się, że to właśnie Kate Middleton była niekwestionowaną gwiazdą gali. Wyjątkowa kreacja Kate przyćmiła wszystkie aktorki.

Ale to nie sukienka pochłonęła uwagę mediów, ale dodatki w postaci biżuterii. Znawcy wyceniają "codzienną" biżuterię Katę na 600 tysięcy funtów. Bardzo możliwe, że na gali miała na sobie znacznie więcej. Uwadze fotografów nie uszedł fakt, że Kate miała w uszach te same kolczyki z perłami co Diana, na koncercie w Royal Albert Hall w 1991 roku. Ale to nie wszystko. Kate założyła również bransoletkę, która kiedyś należała do samej Królowej Elżbiety II.

Zobacz też: BAFTA 2019: Jak Diana

d19rwd3

Kolczyki szybko stały się tematem plotkarskiej prasy, więc nie obyło się bez porównań do matki Williama. W archiwum znaleziono zdjęcia Dany z wydarzenia, gdzie prezentowała się w białej, rozkloszowanej sukni z odkrytym ramieniem.

Zobacz też: Księżna Kate na rozdaniu nagród BAFTA. Postawiła na elegancką biel

d19rwd3

Podziel się opinią

Share

d19rwd3

d19rwd3