Trwa ładowanie...
d4qyuh8

Bai Ling to zawodowa skandalistka. Zrobiła sobie sesję z koronawirusem w tle

Bai Ling nie narzeka na brak pracy jako aktorka, ale to dzięki powtarzającym się skandalom wciąż znajduje się w centrum uwagi. Ostatnio dała temu wyraz na ulicach Los Angeles, gdzie pojawiła się w masce i z transparentem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bai Ling skończy w tym roku 54 lata
Bai Ling skończy w tym roku 54 lata (Getty Images)
d4qyuh8

Bai Ling zagrała w legendarnym "Kruku" z 1994 r., "Nixonie" Olivera Stone'a i "Fatalnej namiętności" u boku Richarda Gere'a, ale od lat jest kojarzona głównie z horrorami i filmami akcji klasy B. A także z eksponowaniem swojego niezwykłego, jak 54-latkę, ciała. Wyzywające stroje i skandaliczne zachowanie to specjalność Bai Ling, która w czasie panującej pandemii koronawirusa wyszła na ulice Los Angeles w białej sukience z dekoltem po pępek.

Obejrzyj: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Jej strój uzupełniały białe szpilki i czarna maska, która miała ją ochronić przed zarażeniem. Ling zwracała uwagę fotoreporterów nie tylko swoją kreacją i pozami przybieranymi na chodniku, ale i transparentem.

d4qyuh8

Gwiazda zamieściła tam napis w języku angielskim (po drugiej stronie w języku mandaryńskim), który brzmiał:

"Gdzie mogę kupić papier toaletowy? Proszę, zostawcie trochę dla mnie. To jest koronawirus, a nie wirus trawienny".

Bai Ling skończy w tym roku 54 lata Getty Images
Bai Ling skończy w tym roku 54 lata

Bai Ling urodziła się w Chengdu w Chinach jako córka muzyka oraz aktorki i tancerki. Jako 14-latka zaczęła się udzielać w grupie muzycznej i przez trzy lata występowała dla chińskich żołnierzy stacjonujących w Tybecie. Po latach wyznała, że była tam gwałcona przez generałów i zmuszono ją do aborcji.

attends the 2020 Hollywood Show held at Marriott Burbank Airport Hotel on February 1, 2020 in Burbank, California. Getty Images
attends the 2020 Hollywood Show held at Marriott Burbank Airport Hotel on February 1, 2020 in Burbank, California.

Zagrała w kilku chińskich filmach, zanim w 1991 r. uciekła do USA i szybko znalazła swoje miejsce w Hollywood. Choć ma na swoim koncie ponad 100 ról filmowych i telewizyjnych, w wywiadach rzadko kiedy jest pytana o pracę na planie. Ku uciesze dziennikarzy szukających sensacji, Ling bardzo chętnie opowiada o swoich skandalach i skłonnościach seksualnych.

- Robiłam już wszystko, co możesz sobie wyobrazić. Dzikie zabawy leżą w mojej naturze, a ja jej się poddaję. Uwielbiam być naga w towarzystwie kobiet i mężczyzn – szczególnie, kiedy jestem pijana. Ekstaza seksualna dorównuje narkotycznej – mówiła w jednym z wywiadów.

d4qyuh8

Podziel się opinią

Share

d4qyuh8

d4qyuh8