Trwa ładowanie...
d316l09

Barbara Kurdej-Szatan broni swojego wideo z nagą córką w wannie. "Ma dopiero 6 lat!"

Aktorka została ostatnio mocno skrytykowana przez internautów. Poszło o filmik z córką, który gwiazda zamieściła w sieci. Kurdej- Szatan twierdzi, że nie zrobiła nic złego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka odpowiada hejterom
Aktorka odpowiada hejterom (WP.PL)
d316l09

Jakiś czas temu Basia Kurdej-Szatan dodała na Instagram wideo, na którym kąpie się w wannie razem z córeczką i wspólnie z nią śpiewa piosenkę z bajki dla dzieci. Aktorka stwierdziła, że pragnie podzielić się talentem wokalnym małej Hani ze swoimi fanami. Niestety, wielu obserwujących gwiazdę na portalu społecznościowym wyraziło swoje oburzenie. Ich zdaniem, Kurdej-Szatan nie powinna wrzucać do sieci filmików ze wspólnych kąpieli z córką. Gwiazda odniosła się do tych zarzutów.

- Kompletnie nie rozumiem burzy wokół tego. Owszem, jest to nasza prywatna chwila, ale tam nic nie widać. Ja z moją córką, odkąd ona się urodziła, kąpałyśmy się razem. Oczywiście nie będziemy tego robić, jak Hania będzie nastolatką, ale ona ma dopiero 6 lat i my uwielbiamy się razem kąpać - powiedziała agencji Newseria. - To jest niesamowite, mam naprawdę bardzo zdolne dziecko, jestem bardzo szczęśliwa - dodała Kurdej-Szatan.

d316l09

Zgadzacie się z jej argumentami?

d316l09

Podziel się opinią

Share

d316l09

d316l09