Trwa ładowanie...
db37a81
Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie
News

Barbara Kurdej-Szatan o swojej chorobie

Jakiś czas temu okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan choruje na boreliozę. Nasza dziennikarka Basia Pasek postanowiła zapytać aktorkę, jak się teraz czuje. Obejrzyjcie nasze wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
db37a81

- Byłam w szpitalu, gdzie lekarz nie skojarzył moich objawów - wyznała Kurdej-Szatan w wywiadzie z WP Gwiazdy. -_ Bo to nie było tak, że ja zobaczyłam kleszcza wystającego i go olałam. Miałam małą kropkę i nie wiedziałam jeszcze wtedy, że kleszcz może mieć postać nimfy, która też się wbija w skórę. Lekarz powinien wiedzieć, jakie są objawy boreliozy i zlecić mi jakieś badania. Mi nie zlecił nic_ - dodała.

Teraz aktorka czuje się nie najgorzej, jednak cały czas ma świadomość, że zdiagnozowała sobie śmiertelną chorobę sama. Co myśli o tej całej sytuacji? Obejrzyjcie nasz wywiad.

db37a81

Z Barbarą Kurdej-Szatan rozmawialismy na konferencji filmu ,,Barbie, gwiezdna przygoda", w którym aktorka zagrała główną bohaterkę.

- Co roku w Polsce diagnozuje się około 40 tys. przypadków boreliozy - podaje serwis abcZdrowie.pl. - Pierwszym symptomem choroby jest rumień, który pojawia się po ok. tygodniu od ugryzienia przez kleszcza. Pacjenci mogą się skarżyć również na dolegliwości przypominające grypę - powiększenie węzłów chłonnych, gorączkę, ból głowy, osłabienie.

Barbara Kurdej-Szatan East News
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan AKPA
Barbara Kurdej-Szatan
db37a81

Podziel się opinią

Share

db37a81

db37a81