Trwa ładowanie...
d2dyb3w

Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa na wakacjach. Opublikowała zdjęcie z córką

Po intensywnym 2018 r. Barbara Kurdej-Szatan postanowiła odpocząć od medialnego zgiełku. Spakowała walizki i wraz z rodziną wybrała się na Malediwy. Rajski wypad relacjonuje na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka znalazła czas na odpoczynek.
Aktorka znalazła czas na odpoczynek. (East News, Fot: East News)
d2dyb3w

Barbara Kurdej-Szatan aktualnie ma bardzo napięty grafik. Mimo wszystko nowy rok postanowiła rozpocząć z przytupem i poświęcać całkowicie rodzinie. Tym bardziej, że sylwestra wraz z mężem spędzili w pracy. Widzowie mogli zobaczyć ich tej nocy na antenie TVP.

Aktorka postanowiła wybrać się... aż na Malediwy. Na instagramowych profilach Rafała Szatana i Barbary Kurdej-Szatan co chwilę pojawiają się zdjęcia rajskich widoków. W takim otoczeniu z pewnością cały czas dopisuje humor. Tym bardziej, że w Polsce zagościła sroga zima, która daje się we znaki, a na termometrach widnieją ujemne temperatury. Na samą myśl o Malediwach robi się cieplej.

d2dyb3w

Kurdej-Szatan dzieli się zdjęciami. Tym razem opublikowała z córką. Rzadko można zobaczyć jej pociechę. Córeczka Hania podobno odziedziczyła po rodzicach talent i z pewnością pójdzie w ich ślady. "Świat jest piękny" - pisze gwiazda.

"Córunia podobna do tatusia" - pisali pod inną fotką. Taki wyjazd z pewnością naładuje wszystkich pozytywną energią. Pozostaje nam tylko pozazdrościć i dalej podziwiać piękne zdjęcia.

d2dyb3w

Podziel się opinią

Share

d2dyb3w

d2dyb3w