WP

Barbara Kurdej-Szatan pokazała odważne zdjęcie. Nie wszystkim się spodobało

Barbara Kurdej-Szatan jest rozchwytywaną aktorką i dziennikarką. Ostatnio pokazała fotkę, która wywołała lawinę komentarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan nie bierze jeńców
Barbara Kurdej-Szatan nie bierze jeńców (East News, Fot: East News)
WP

Barbara Kurdej-Szatan z powodzeniem prowadzi programy telewizyjne w TVP, a swoimi rolami serialowymi zyskała olbrzymią rzeszę fanów. Jako jedna z czołowych gwiazd w polskim show-biznesie korzysta z mediów społecznościowych. Sporo tam publikuje. Przypomnijmy, że jakiś czas temu aktorka robiła relację z imprezy, gdzie bawiła się razem z mężem i przyjaciółmi. O filmikach było głośno, bo Kurdej-Szatan nagrywała je, będąc pod wpływem alkoholu.

Praca aktorki wymaga różnych wcieleń. Tym razem Basia pokazała zdjęcie w odważnej stylizacji - długie rzęsy, mocny makijaż i skąpy strój. Tak, to właśnie Barbara Kurdej-Szatan!

ZOBACZ TAKŻE: Kurdej-Szatan o scenach z mężem: "Poznaliśmy się w pracy, więc się w tym odnajdujemy"

WP

Reakcja fanów była natychmiastowa. Posypały się komplementy, ale część internautów nie zauważyło w publikacji nic dobrego. "Odważnie i pięknie" - czytamy przy zdjęciu. "Bardzo cię lubię, ale tym razem mówię nie", "Tragiczne. A te rzęsy? Litości, nie wierzę, że to foto tu jest" - piszą inni, nieco oburzeni.

A jak wam się podoba Kurdej-Szatan w takim wydaniu?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP