Trwa ładowanie...
d2vr4qt

Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Będzie wspólny projekt

Barbara Kurdej-Szatan jest uwielbiana przez fanów. Pokazała właśnie swoją starszą siostrę. Wygląda na to, że planują wspólny projekt.
Share
Barbara Kurdej-Szatan z siostrą Katarzyną Kurdej-Manią
Barbara Kurdej-Szatan z siostrą Katarzyną Kurdej-ManiąŹródło: Forum
d2vr4qt

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek i prezenterek. Zasłynęła reklamami sieci komórkowej, a jej kariera rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Przy okazji do show-bizensu wciągnęła swojego męża Rafała Szatana. Teraz szansę na zabłyśnięcie może mieć również starsza siostra Barbary.

Aktorka pokazała na Instagramie wspólne zdjęcia z siostrą, Katarzyną Kurdej-Manią. Opatrzyła je hasztagiem "nadchodzi coś nowego". Panie prawdopodobnie planują wspólny projekt.

O 5 lat starsza, mniej znana siostra Katarzyna Kurdej-Mania również posiada talent wokalny i taneczny. Można przekonać się o tym, oglądając musicale "Hairspray", "Chłopi" lub "Lalka" w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie występuje.

d2vr4qt

Choć na pierwszy rzut oka nie widać między nimi uderzającego podobieństwa, fani zwrócili uwagę na jedną wspólną cechę: "Macie takie same oczy" – komentowali.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan: "Miałam świetny pomysł na te 100 tysiaczków"

d2vr4qt

Podziel się opinią

Share
d2vr4qt
d2vr4qt