Trwa ładowanie...
d1mb8lu

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą na rodzinnym wyjeździe. Pokazała urocze zdjęcia

Jedna blondynka, druga ruda. Obie pełne pozytywnej energii i z uśmiechem na twarzy. Siostry wybrały się na rodzinną wyprawę do Rzymu i nie ma wątpliwości, że bawią się na niej wyśmienicie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan (Instagram.com)
d1mb8lu

Barbara Kurdej-Szatan pokazała fanom "szalone" zdjęcia z zabawnych wygłupów z siostrą. Katarzyna Kurdej-Mania, jak przypominał magazyn "Viva", jest pięć lat starsza od Basi i podobnie jak ona, jest aktorką. Dodatkowo jej pasją jest pisanie i spełnia się jako dziennikarka. Panie łączy wyjątkowa relacja i nie szczędzą okazji do publicznego okazywania uczuć.

Najlepiej świadczą o tym urokliwe fotki, jakie artystka często zamieszcza w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem. - Kocham cię siostra! - napisała Basia w poście, a siostra w mig jej odpowiedziała. - Moja najmilejsza. Kocham! Jesteś dobrocią i słońcem.

Pod najnowszymi zdjęciami zaroiło się w komentarzach od komplementów. Fani zauważyli także, że siostry Kurdej, oprócz żywiołowej osobowości, łączy uroda. Trudno nam zaprzeczyć, mimo innego koloru włosów są do siebie niesamowicie podobne!

d1mb8lu

Podziel się opinią

Share

d1mb8lu

d1mb8lu