ycipk-4b9imt

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą na rodzinnym wyjeździe. Pokazała urocze zdjęcia

Jedna blondynka, druga ruda. Obie pełne pozytywnej energii i z uśmiechem na twarzy. Siostry wybrały się na rodzinną wyprawę do Rzymu i nie ma wątpliwości, że bawią się na niej wyśmienicie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan (Instagram.com)
ycipk-4b9imt

Barbara Kurdej-Szatan pokazała fanom "szalone" zdjęcia z zabawnych wygłupów z siostrą. Katarzyna Kurdej-Mania, jak przypominał magazyn "Viva", jest pięć lat starsza od Basi i podobnie jak ona, jest aktorką. Dodatkowo jej pasją jest pisanie i spełnia się jako dziennikarka. Panie łączy wyjątkowa relacja i nie szczędzą okazji do publicznego okazywania uczuć.

Najlepiej świadczą o tym urokliwe fotki, jakie artystka często zamieszcza w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem. - Kocham cię siostra! - napisała Basia w poście, a siostra w mig jej odpowiedziała. - Moja najmilejsza. Kocham! Jesteś dobrocią i słońcem.

ycipk-4b9imt

Pod najnowszymi zdjęciami zaroiło się w komentarzach od komplementów. Fani zauważyli także, że siostry Kurdej, oprócz żywiołowej osobowości, łączy uroda. Trudno nam zaprzeczyć, mimo innego koloru włosów są do siebie niesamowicie podobne!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4b9imt

ycipk-4b9imt
ycipk-4b9imt