Trwa ładowanie...
daae8uh

Bardowscy wybrali się na wakacje. Pochwalili się zdjęciem z urlopu

Anna i Grzegorz Bardowscy wyczekują kolejnego dziecka. Zanim maluch przyjdzie na świat zakochani postanowili odpocząć w urokliwej Chorwacji. Zobaczcie ich zdjęcie z wyjazdu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Grzegorz Bardowscy
Anna i Grzegorz Bardowscy (Facebook.com)
daae8uh

"Rolnik szuka żony" jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Zgłaszają się do niego rolnicy lub rolniczki, którzy poszukują miłości oraz sławy. W show zdecydowanie łatwiej zdobyć popularność niż drugą połówkę, ale niektórym uczestnikom udało się spełnić marzenie o wielkiej miłości. Tak było choćby w przypadku Ani i Grzegorza. Zakochani mają już synka, a niebawem na świat przyjdzie ich kolejne dziecko. Przed tym nim maluch się urodzi, rodzina Bardowskich postanowiła udać się na mały urlop. Para wraz z synkiem wyjechała do Chorwacji.

Ania Bardowska pokazała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć z urlopu. Rolnicy wyglądają na szczęśliwych i zadowolonych.

- Coraz trudniej o rodzinne zdjęcie. Od wczoraj odpoczywamy w Chorwacji. Dziękujemy za pomoc w wybraniu miejsca - napisała Ania pod jedną z fotografii.

Bardowskim z pewnością przyda się sporo relaksu przed wieloma bezsennymi nocami, które zafunduje im niebawem bobas. Zazdrościcie im wakacji?

daae8uh

Podziel się opinią

Share
daae8uh
daae8uh