Trwa ładowanie...
d44dpz5

Bardzo przeżył śmierć ukochanej żony. Teraz dał szansę nowej miłości

Na Facebooku aktor zamieścił zdjęcia z nową partnerką. Nie ma wątpliwości, że rozpoczął nowy etap w życiu po śmierci ukochanej żony. "Wiele par się tak poznaje" - wyznał w rozmowie z WP Gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jacek Borkowski znalazł nową miłość?
Jacek Borkowski znalazł nową miłość? (ons.pl)
d44dpz5

Ponad dwa lata temu na białaczkę zmarła żona Jacka Borkowskiego, Magdalena Gotowiecka. Ciężar wychowania dzieci w całości spadł na niego, a do tego wszystkiego dochodziły inne problemy rodzinne. Siostra małżonki i teściowa rozpoczęły batalię o dzieci. Aktor jednak nie poddaje się i nie ma zamiaru odpuszczać.

Jacek Borkowski East News
Jacek Borkowski (East News)

Pewnego dnia jego życie nabrało kolorów. Do gwiazdora napisała Katarzyna z Trójmiasta i choć Borkowski wcześniej ignorował wiadomości od obcych kobiet, to akurat tej postanowił dać szansę.

d44dpz5

- Cóż ja mogę więcej powiedzieć? Tak poznają się tysiące par - powiedział w rozmowie z nami Jacek Borkowski.

   facebook.com
(facebook.com)

Zapytaliśmy również aktora o to, czy od razu zauroczył się Katarzyną i czy była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jego odpowiedź jest bardzo szczera.

d44dpz5

- Chyba za wcześnie, żeby definiować to jako miłość. Bałbym się tak mówić, żeby nie zapeszyć. Nie chcę na razie składać takich deklaracji, bo jeszcze na to nie czas. Spotykamy się dość krótko. Z dużą dozą optymizmu podchodzę do tej relacji. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale czas pokaże - wyznał w rozmowie z nami.

W tabloidach, które napisały o nowym związku Borkowskiego, pojawiły się nagłówki z hasłami "pocieszył się po stracie żony". Z takich tyłów można wyczytać jedno: "Zmarła mu żona. Jak on śmie zakochać się ponownie?". Borkowski zdradził nam, czy przejmuje się tego typu rewelacjami na swój temat.

- Za długo jestem w tym interesie, żebym walczył z prasą i jej unikał. *Prasa to jest m.in. jedno z moich miejsc pracy. W związku z tym żadne tytuły i artykuły nie są w stanie mnie wzruszyć. Mam do tego ogromny dystans i nie reaguję na to. *Po prostu mnie to nie rusza.

d44dpz5

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Borkowski wiele przeszedł. Trzymamy kciuki za jego nowy związek!

*ZOBACZ TAKŻE: Jacek Borkowski znów walczy z teściową. Skończy się w sądzie? *

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5