Trwa ładowanie...
d10r8fs

Baron skomentował plotki o romansie z Wieniawą. Dodał wymowny komentarz

Od kilku tygodni mówi się, że Julia Wieniawa nawiązała bliską relację ze starszym od siebie muzykiem. Plotki podsycił fakt, że para udała się na wspólne wakacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Baron i Julia Wieniawa udali się na wspólny urlop
Baron i Julia Wieniawa udali się na wspólny urlop (East News, Fot: East News)
d10r8fs

Julia Wieniawa jest najpopularniejszą aktorką i piosenkarką młodego pokolenia. Gwiazda przez długi czas była związana z Antonim Królikowskim, jednak od kilku miesięcy nasze źródła donosiły o tym, że nie układa im się najlepiej. Początkowo gwiazda próbowała przekonać fanów, że to jedynie plotki, ale w końcu oficjalnie przyznała, że jej związek z aktorem się zakończył.

Nie opłakiwała byłego partnera zbyt długo. Niedługo później została przyłapana na kolacji z Baronem, muzykiem oraz jurorem "Voice". Teraz para udała się na wspólne wakacje do Afryki. Nie poinformowali o tym oficjalnie, ale zdradziły ich zdjęcia zrobione na podobnym tle krajobrazu.

W mediach społecznościowych zawrzało. W końcu wspólne egzotyczne wakacje to niejako dowód na to, że Baron i Wieniawa randkują. Muzyk dodał nowe zdjęcie na Instagram, a w opisie odniósł się do lawiny komentarzy na temat jego związku z aktorką.

d10r8fs

"Mniej mów, więcej czuj" - napisał.

Myślicie, że zdecydują się niebawem opowiedzieć publicznie o swojej relacji?

d10r8fs

Podziel się opinią

Share
d10r8fs
d10r8fs