Trwa ładowanie...

Bartek Królik pokazał słodkie zdjęcie córeczek. To one wspierają go po udarze

Bartek Królik jest jednym z najbardziej wziętych producentów muzycznych w Polsce. Od lat związany jest z zespołem Łąki Łan i bandem Agnieszki Chylińskiej. Uważa się go za ojca sukcesu grupy Sistars. Ostatni rok był dla artysty trudny, ale na szczęście ma on wielkie wsparcie w rodzinie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bartek Królik pokazał słodkie zdjęcie córeczek. To one wspierają go po udarzeŹródło: Archiwum prywatne
d1xvdyv
d1xvdyv

Mijający rok Królik z pewnością zapamięta na długo. W lipcu pojawiła się na świecie jego druga córeczka, Jagoda. Niestety, dziewczynka urodziła się z zespołem Downa. Producent nie zamierzał tego ukrywać i w mediach społecznościowych pokazał zdjęcie. Artysta tym sposobem chciał zachęcić innych do pomagania osobom zmagającym się z tą chorobą. Ostatnio Bartek Królik znowu zaskoczył wyznaniem. Na Instagramie przyznał się do tego, że przeszedł udar mózgu. Kilkanaście dni później okazało się, że czeka go kolejna operacja. U muzyka wykryto bowiem guza przysadki mózgowej.

- Do pamiętnika: jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu – witaj marchewko. Pozdrawiam was, wrócę silniejszy - (pisownia oryginalna -red.) - napisał na Instagramie.

We wszystkich gorszych momentach Królika wspiera rodzina: żona i dwie ukochane córeczki. To właśnie Jagoda i Kalinka są oczkiem w głowie artysty. Ostatnio, z okazji Mikołajek, Bartek pokazał urocze zdjęcie swoich pociech.

- Moje śnieżynki - podpisał zdjęcie.

d1xvdyv

Musicie je zobaczyć, bo jest naprawdę słodkie.

ZOBACZ TAKŻE: Muzykowi urodziła się córka z zespołem Downa. "Nie można milczeć"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1xvdyv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xvdyv