Trwa ładowanie...

Bartłomiej Topa na premierze z nową partnerką. Nigdy tak otwarcie nie manifestował uczucia

Bartłomiej Topa to jedna z najbardziej tajemniczych postaci polskiego show-biznesu. Niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Tym większe zaskoczenie, że na premierze drugiego sezonu serialu "Pod powierzchnią" pokazał się z partnerką, której nie szczędził czułości.

Share
Bartłomiej Topa na premierze z nową partnerką. Nigdy tak otwarcie nie manifestował uczucia
Źródło: East News
d1302iu

O Topie wiemy tyle, ile sam nam powie. Aktor unika wywiadów i pozowania na ściankach. Dopiero niedawno dowiedzieliśmy się, że lata temu stracił syna. Chłopiec zmarł kilka godzin po urodzeniu, co odbiło się na całym życiu Barłomieja.

Topa ma za sobą rozwód. Najbardziej medialny związek stworzył z o 13 lat młodszą Magdaleną Popławską. Para rozstała się po 6 latach, w 2013 roku. Aktorka szybko znalazła szczęście u boku innego mężczyzny i założyła z nim rodzinę. W 2017 roku Topa był widywany z o 20 lat młodszą koleżanką po fachu.To uczucie jednak również nie przetrwało.

Teraz aktor znów zaskoczył. Na premierze drugiego sezonu "Pod powierzchnią" pojawił się w towarzystwie tajemniczej blondynki, której nie odstępował na krok. Para trzymała się za ręce, a Topa tryskał humorem.

d1302iu

Myślicie, że to uczucie przetrwa próbę czasu?

d1302iu

Podziel się opinią

Share
d1302iu
d1302iu