WP

Bartosz Obuchowicz pokazał swoją rodzinę. Zapozowali razem na ściance

Bartosz Obuchowicz jest wyjątkowo troskliwym i opiekuńczym mężem i ojcem. Ostatnio pojawił się z rodziną na jednej z branżowych imprez. Widok rozczula.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartosz Obuchowicz kiedyś grał w "Na dobre i na złe". Teraz jest ojcem trzech córek
Bartosz Obuchowicz kiedyś grał w "Na dobre i na złe". Teraz jest ojcem trzech córek (East News, Fot: East News)
WP

Bartosz Obuchowicz jest ojcem trójki dzieci. Najmłodsze ma niespełna dwa lata. Aktor jest jednym z nielicznych gwiazdorów, którzy unikają bywania na salonach. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i pojawił się z najbliższymi na 5. Gali Polskiej Transplantacji w Wiśle. Obuchowicz i jego żona publicznie w swoim towarzystwie zaczęli się pojawiać już ponad 13 lat temu. Jednak nie zobaczymy ich na każdej imprezie z udziałem gwiazd. Małżonkowie cenią sobie swoją prywatność. Tym bardziej ich wspólne zdjęcie budzi emocje.

O żonie 37-letniego aktora, Katarzynie Sobczyńskiej, było ostatnio głośno, kiedy aktywnie wspierała karmienie piersią i starała się je oswajać je wśród użytkowników Instagrama. To w mediach społecznościowych partnerka aktora publikuje zdjęcia uwieczniające tę naturalną czynność.

Teraz wszyscy piszą o ich rodzinnym szczęściu. Zresztą spójrzcie sami.

WP

ZOBACZ TAKŻE: Obuchowicz depcze sukienkę żony na ściance

ONS.pl
Podziel się

Jak wam podoba się ten rodzinny obrazek? Warto dodać, że Bartosz Obuchowicz przed laty był rozchwytywanym aktorem. Popularność przyniósł mu udział w serialu "Na dobre i na złe". Ponad 20 lat temu aktor stworzył świetną kreację w "Cwale". Teraz jednak więcej niż o jego rolach, mówi się o pięknej rodzinie Obuchowicza.

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP