Trwa ładowanie...

Bartosz Obuchowicz pokazał swoją rodzinę. Zapozowali razem na ściance

Bartosz Obuchowicz jest wyjątkowo troskliwym i opiekuńczym mężem i ojcem. Ostatnio pojawił się z rodziną na jednej z branżowych imprez. Widok rozczula.
Share
Bartosz Obuchowicz kiedyś grał w "Na dobre i na złe". Teraz jest ojcem trzech córek
Bartosz Obuchowicz kiedyś grał w "Na dobre i na złe". Teraz jest ojcem trzech córekŹródło: East News, Fot: East News
d14u3oq

Bartosz Obuchowicz jest ojcem trójki dzieci. Najmłodsze ma niespełna dwa lata. Aktor jest jednym z nielicznych gwiazdorów, którzy unikają bywania na salonach. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i pojawił się z najbliższymi na 5. Gali Polskiej Transplantacji w Wiśle. Obuchowicz i jego żona publicznie w swoim towarzystwie zaczęli się pojawiać już ponad 13 lat temu. Jednak nie zobaczymy ich na każdej imprezie z udziałem gwiazd. Małżonkowie cenią sobie swoją prywatność. Tym bardziej ich wspólne zdjęcie budzi emocje.

O żonie 37-letniego aktora, Katarzynie Sobczyńskiej, było ostatnio głośno, kiedy aktywnie wspierała karmienie piersią i starała się je oswajać je wśród użytkowników Instagrama. To w mediach społecznościowych partnerka aktora publikuje zdjęcia uwieczniające tę naturalną czynność.

Teraz wszyscy piszą o ich rodzinnym szczęściu. Zresztą spójrzcie sami.

d14u3oq

ZOBACZ TAKŻE: Obuchowicz depcze sukienkę żony na ściance

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl, Fot: ons

Jak wam podoba się ten rodzinny obrazek? Warto dodać, że Bartosz Obuchowicz przed laty był rozchwytywanym aktorem. Popularność przyniósł mu udział w serialu "Na dobre i na złe". Ponad 20 lat temu aktor stworzył świetną kreację w "Cwale". Teraz jednak więcej niż o jego rolach, mówi się o pięknej rodzinie Obuchowicza.

d14u3oq

Podziel się opinią

Share
d14u3oq
d14u3oq