Wybrała się na Festiwal Mozartowski
Ostatnio o Basi Kurdej-Szatan jest jeszcze głośniej niż do tej pory - wszystko przez zwolnienie jej z TVP. Wygląda na to, że utrata pracy przy "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", programach Telewizji Polskiej, odbije się pozytywnie na karierze aktorki. Kurdej-Szatan zdążyła już poprowadzić festiwal w Opolu organizowany przez Polsat. Mówi się także o udziale Barbary i jej męża, Rafała Szatana, w hitowym "Tańcu z gwiazdami". Jesienią rozpocznie się jubileuszowa, dziesiąta edycja, więc można liczyć na to, że parkiet zapełnią naprawdę znane nazwiska.
Basia nie spoczywa na laurach - na pewno nie zniknie z show-biznesu. Aktorka pojawiła się ostatnio na gali finałowej Festiwalu Mozartowskiego. Wyglądała świetnie. Zobaczcie sami!
Koronki
Wcześniej tego dnia Kurdej-Szatan wzięła udział w zawodach aut terenowych, ale zdążyła otrzepać się z kurzu i wieczorem wyglądała już bardzo elegancko. Dres zmieniła na długą, koronkową sukienkę. Dobrała do niej białe szpilki, co może być wyborem dyskusyjnym.
Dekolt
Uwagę przyciągał dekolt gwiazdy. Sukienka, choć szykowna, sporo odsłaniała. Na szczęście poziome paski dobrze trzymały delikatny materiał - nie było mowy o wpadce.
Makijaż
Aktorka postawiła na klasykę, czyli mocny, wyrazisty kolor pomadki na ustach i lekko zaznaczone oczy. Do tego fryzura "czesana wiatrem".
Elegancko
Szkoda, że Kurdej-Szatan nie upięła włosów. Wówczas dekolt byłby jeszcze lepiej wyeksponowany.
Jak wam się podoba? Też macie wrażenie, że aktorka wydawała się zmęczona zainteresowaniem fotografów?