Trwa ładowanie...
d1sd9ri

Basia Kurdej-Szatan mówi: idźcie na wybory. "Nie pozostańcie obojętni - to nasz kraj!"

Jest w czołówce najpopularniejszych polskich gwiazd. I wie, jak tę popularność wykorzystać. Basia Kurdej-Szatan zaapelowała do fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Basia Kurdej-Szatan wymiata obecnie na parkiecie w "Tańcu z gwiazdami"
Basia Kurdej-Szatan wymiata obecnie na parkiecie w "Tańcu z gwiazdami" (AKPA)
d1sd9ri

"Taniec z gwiazdami", kolejne role w filmach i serialach, ścianki, reklamy, ponad milion obserwujących na Instagramie. Basia Kurdej-Szatan od dawna siedzi w naszych lodówkach.

ZOBACZ: Basia Kurdej-Szatan trenuje do "Tańca z Gwiazdami". Ma szansę wygrać program?

d1sd9ri

Teraz Kurdej-Szatan wzięła udział w akcji Fundacji Batorego "Zabierz głos, bo go stracisz!". Chodzi oczywiście o zachęcenie obywateli do pójścia na najbliższe wybory parlamentarne.

"W niedziele wybory!!! Nie pozostańcie obojętni - to nasz kraj! Wspaniały i piękny. I nasze życie. Dbajmy o to! Pogoda ma być ładna - wszystko sprzyja" - napisała.

Oczywiście błyskawicznie pojawiły się komentarze. Fani zgodnie pochwalili aktorkę za wzięcie udziału w akcji.

d1sd9ri

"Bardzo się cieszę, że różni artyści wzięli udział w tej akcji. Może, jako influenserzy, dotrą do chociaż części "biernych" wyborców, bo ci co nie głosują, też głosują, ale nie do końca mądrze" - pisał jeden z użytkowników Instagrama.

Część zadeklarowała, na jaką partię zagłosuje, część te wybory skrytykowała. Najważniejsze, że z dyskusji wypłynął ważny wniosek – głosuj na kogo chcesz, najważniejsze, żebyś poszedł na wybory.

Podziel się opinią

Share

d1sd9ri

d1sd9ri
d1sd9ri