WP

Basia Kurdej-Szatan pokazuje odświeżoną fryzurę i... żartuje z wpadki z "pijackimi" filmikami

Ostatnio Basia Kurdej-Szatan zasłynęła filmikami nagrywanymi podczas imprezy jubileuszowej serialu "M jak miłość". Nieco pijana gwiazda pokazała się od nieznanej strony. Jednak to absolutnie jej nie zaszkodziło. Naturalny wizerunek zjednał jej sympatię fanów. Teraz aktorka już nie szokuje, za to śmieje się sama z siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka nie szokuje wizerunkiem. Jest wierna prostej fryzurze
Aktorka nie szokuje wizerunkiem. Jest wierna prostej fryzurze (Instagram.com)
WP

Na najnowszych zdjęciach, które Kurdej-Szatan umieściła w sieci, widać ją w nowym wydaniu. Spektakularnej zmiany nie ma, ale nowy, szarawy, zimny blond i równo przycięte, zadbane włosy robią wrażenie. 33-latka wygląda młodzieńczo i naprawdę ładnie. Nam się podoba, a co sądzą fani gwiazdy, których aktorka zapytała o zdanie? Oczywiście chwalą. Nic dziwnego, zerknijcie tylko na zdjęcie.

W nowym wydaniu, pięknie umalowana Basia zaprezentowała się na nagraniu spotu sylwestrowego. Odświeżoną fryzurę gwiazdy zobaczycie też podczas finału "The Voice of Poland". Na InstaStory Kurdej-Szatan nie zabrakło filmiku z prób - prowadząca i jej partner, Maciek Musiał, nie mogli nie zażartować z zeszłotygodniowej wpadki z nagrywaniem "pijackich" wideo.

WP

Klika Pudelka komentuje wpadkę Basi Kurdej-Szatan

- Wczoraj wyjątkowo nie imprezowałam - mówi Basia. A Maciek na to: - Zostawiłaś telefon w domu.

Basia Kurdej-Szatan Instagram.com
Podziel się
WP

Wcześniej Kurdej-Szatan miała słomkowy odcień blondu. Dobra zmiana?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP