Trwa ładowanie...
d2841n8

Maciej Dowbor się wygadał. Basia próbowała go powstrzymać

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan marzyli o powiększeniu rodziny. Wiele wskazuje na to, że ich pragnienie może się spełnić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan w nowym odcieniu blondu
Barbara Kurdej-Szatan w nowym odcieniu blondu (ONS)
d2841n8

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Oboje są bardzo medialni i rozwijają swoje kariery na oczach Polaków. Aktorka nie ukrywa też, że jest bardzo rodzinna, a bliscy są dla niej najważniejsi.

Szatanowie wychowują razem córkę, ale Kurdej-Szatan w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że chciałaby mieć drugie dziecko. Marzy jej się większa rodzina. Czy to marzenie w końcu się spełni? Tak sugeruje jeden z tabloidów. "Super Express" nie ma wątpliwości, że aktorska rodzina wkrótce się powiększy.

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan: "Nie możemy pozwolić sobie na romantyczne wieczory"

Skąd takie przypuszczenia? Rafał Szatan pokazał na Instagramie zdjęcie z żoną. Widać na nim zadowolonych aktorów, a uwagę przyciąga brzuszek Basi. Można się pokusić o stwierdzenie, że to sukienka się ułożyła tak, jakby Kurdej-Szatan miała większy brzuszek niż w rzeczywistości.

d2841n8

Na zdjęciu widać jednak, że to nie tylko efekt ułożonej sukienki, a Basia i Rafał najprawdopodobniej zostaną rodzicami po raz kolejny. Dodatkowo na ostatnim nagraniu live u Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej, prezenter niemal wyjawił sekret Basi.

- A ty zdradziłaś tajemnicę Basia, bo nie byliśmy w stanie tego tak dokładnie obserwować - powiedział prezenter.

Po tych słowach Basia Kurdej-Szatan zaczęła machać rękami w celu zachowania dyskrecji.

  Instagram
(Instagram)
d2841n8

Podziel się opinią

Share
d2841n8
d2841n8