WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Beata Kawka kontra prezydent Leszna. Poszło o dziwnego SMS-a

Aktorka, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z "Barw szczęścia", a ostatnio "Belfra", jest na wojennej ścieżce z dyrektorem teatru i prezydentem Leszna. W sądzie jest już pozew. A nawet dwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kawka drze koty z władzami miasta. Prezydent zarzuca jej przestęptwo
Beata Kawka drze koty z władzami miasta. Prezydent zarzuca jej przestęptwo (AKPA)
WP

Sprawa ciągnie się od maja, kiedy po dwóch latach Beata Kawka została odwołana ze stanowiska kierownika artystycznego teatru w Lesznie. Jak tłumaczył jego dyrektor, zwolnił aktorkę, bo stracił do niej zaufanie. Kawka natychmiast pozwała go do sądu.

ZOBACZ TEŻ: Czego nie zrobiłaby Beata Kawka?

WP

– Nie działałam nigdy na szkodę teatru, a przed sądem nie walczę o przywrócenie do pracy, ale o odszkodowanie – mówiła w rozmowie z "Faktem".

Według aktorki niedługo przed wręczeniem wypowiedzenia przestało układać się jej z dyrektorem. Swoimi rozterkami podzieliła się w prywatnej rozmowie z radnym. Ten najwyraźniej poinformował górę, bo Kawka została wezwana na dywanik do Łukasza Borowiaka, prezydenta Leszna. Jemu też przyznała, że stosunki z przełożonym nie należą do wzorowych.

Niedługo potem Kawka dostała wiadomość od prezydenta miasta.

WP

– Na mój służbowy telefon przyszedł SMS od prezydenta z pytaniem, czy to prawda, że zamierzam żądać od niego znacznej kwoty pieniędzy w zamian za poparcie w wyborach. Zdumiona oświadczyłam, że nie mam pojęcia, dlaczego miałabym kogokolwiek popierać – mówi tabloidowi.

Sześć dni później aktorka była już bez pracy. Jednak to nie koniec afery. Zdaniem prezydenta Leszna, Beata Kawka chciała go przekupić.

– Złożyłem zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przez panią Beatę Kawkę przestępstwa, polegającego na bezprawnym nakłanianiu mnie do zmiany dyrektora teatru i powołaniu jej na to stanowisko – mówi Borowiak.

Aktorka wszystkiemu zaprzecza. Sprawa na pewno będzie miała ciąg dalszy.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP