Trwa ładowanie...

Beata Kozidrak jest osłabiona, ale występuje!

Niedawny komunikat o stanie zdrowia artystki bardzo przestraszył jej fanów. Na szczęście piosenkarka ma się znacznie lepiej.

Share
Beata Kozidrak jest osłabiona, ale występuje!
Źródło: Instagram.com
d158a9g

Kilka dni temu na profilach Kozidrak w serwisach społecznościowych pojawiła się niepokojąca wiadomość od zespołu Sony Music:

W imieniu Beaty Kozidrak z przykrością informujemy, iż ze względów zdrowotnych Artystki jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie aktywności promocyjne związane z dzisiejszą premierą solowej płyty „B3”. Działania promocyjne zostaną przywrócone w innym terminie. (...) Artystce życzymy dużo zdrowia!.

Gwiazda nie mogła pojawić się w warszawskim Empiku na promocji płyty, wielbiciele, a 56-latka ma ich mnóstwo, byli niepocieszeni. I przestraszeni. Okazało się bowiem, że ich idolka ma kłopoty z sercem. Letnie miesiące były dla piosenkarki bardzo męczące - praca nad płytą, rozstanie z mężem, rozwód, podział majątku, a do tego koncerty, przynajmniej jeden w tygodniu. Ciężka praca i stres nie mogły nie pozostawić śladu na zdrowiu wokalistki.

d158a9g

Na szczęście po gruntownych badaniach okazało się, że Kozidrak ma się lepiej: Beata jest po ostatnich badaniach. Nasza Artystka czuje się dobrze. W jej imieniu dziękujemy za ogromną ilość pozytywnej energii, którą od Was dostała poprzez wiadomości.

Choć wcześniej odwołano akcje promocyjne z udziałem Kozidrak, piosenkarka nie zrezygnowała z koncertów.

Po konsultacji z lekarzem, Beata jest w stanie dziś wystąpić dla Was w Białymstoku. Mimo osłabienia organizmu, znajdzie siłę, by nie zawieść swoich fanów oraz organizatorów tego dużego przedsięwzięcia jakim jest trasa Bingo tour - czytamy w komunikacie umieszczonym na profilach gwiazdy w mediach społecznościowych.

Koncert odbył się, Kozidrak spisała, jak zawsze, świetnie, a fani byli niezmiernie zadowoleni. Wystarczy spojrzeć na komentarze!

d158a9g

Podziel się opinią

Share
d158a9g
d158a9g