Trwa ładowanie...
d2tqchi
News

Beata Kozidrak jest osłabiona, ale występuje!

Niedawny komunikat o stanie zdrowia artystki bardzo przestraszył jej fanów. Na szczęście piosenkarka ma się znacznie lepiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak (Instagram.com)
d2tqchi

Kilka dni temu na profilach Kozidrak w serwisach społecznościowych pojawiła się niepokojąca wiadomość od zespołu Sony Music:

W imieniu Beaty Kozidrak z przykrością informujemy, iż ze względów zdrowotnych Artystki jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie aktywności promocyjne związane z dzisiejszą premierą solowej płyty „B3”. Działania promocyjne zostaną przywrócone w innym terminie. (...) Artystce życzymy dużo zdrowia!.

Gwiazda nie mogła pojawić się w warszawskim Empiku na promocji płyty, wielbiciele, a 56-latka ma ich mnóstwo, byli niepocieszeni. I przestraszeni. Okazało się bowiem, że ich idolka ma kłopoty z sercem. Letnie miesiące były dla piosenkarki bardzo męczące - praca nad płytą, rozstanie z mężem, rozwód, podział majątku, a do tego koncerty, przynajmniej jeden w tygodniu. Ciężka praca i stres nie mogły nie pozostawić śladu na zdrowiu wokalistki.

d2tqchi

Na szczęście po gruntownych badaniach okazało się, że Kozidrak ma się lepiej: Beata jest po ostatnich badaniach. Nasza Artystka czuje się dobrze. W jej imieniu dziękujemy za ogromną ilość pozytywnej energii, którą od Was dostała poprzez wiadomości.

Choć wcześniej odwołano akcje promocyjne z udziałem Kozidrak, piosenkarka nie zrezygnowała z koncertów.

Po konsultacji z lekarzem, Beata jest w stanie dziś wystąpić dla Was w Białymstoku. Mimo osłabienia organizmu, znajdzie siłę, by nie zawieść swoich fanów oraz organizatorów tego dużego przedsięwzięcia jakim jest trasa Bingo tour - czytamy w komunikacie umieszczonym na profilach gwiazdy w mediach społecznościowych.

Koncert odbył się, Kozidrak spisała, jak zawsze, świetnie, a fani byli niezmiernie zadowoleni. Wystarczy spojrzeć na komentarze!

d2tqchi

Podziel się opinią

Share

d2tqchi

d2tqchi