ycipk-1uwoo8

Beata Kozidrak jest teraz blisko siostry. Kobieta potrzebuje wsparcia

To trudny czas dla rodziny Beaty Kozidrak. Zmarł mąż jej siostry. Panie teraz trzymają się razem i bardzo się zżyły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak (East News, Fot: East News)
ycipk-1uwoo8

Beata Kozidrak po raz kolejny przeżywa stratę bliskiej osoby. Rok temu pożegnała brata, Jarosława Kozidraka. Mężczyzna był współzałożycielem Bajmu. Teraz jej rodzinę znów spotkało nieszczęście. Kilka tygodni temu zmarł mąż jej starszej siostry, Marioli, Jerzy Lange. Artystka stanęła na wysokości zadania i opiekuje się rodziną.

ZOBACZ TAKŻE: "Być jak Beata": byliśmy na premierze spektaklu o Beacie Kozidrak

ycipk-1uwoo8

Pogrzeb szwagra Beaty Kozidrak odbył się w środę 22 maja o godzinie 12 w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św Agnieszki w Lublinie.

Mariola Kozidrak-Lange mogła liczyć na ogromne wsparcie młodszej siostry w tym trudnym dniu. Teraz, kiedy od straty członka rodziny minęło już trochę czasu, rodzina ciągle może na siebie liczyć.

Jak podaje "Na żywo", ostatnio Beata i Mariola spotkały się w domu opieki dla starszych osób w Lublinie. Przyszły w odwiedziny do 90-letniej mamy, Alicji Kozidrak.

Kobieta nie wiedziała o śmierci swojego syna, Jarosława, który zmarł nagle rok temu. Córki do tej pory nie poinformowały jej o tym przykrym zdarzeniu.

ycipk-1uwoo8

Pani Alicja nie dowie się także o śmierci zięcia, Jerzego Lange. Beata i Mariola chcą uchronić mamę od przykrych informacji.

Artystka wspiera siostrę z całych sił, ponieważ dobrze pamięta, kiedy sama potrzebowała pomocy.

- Mariola była jedną z pierwszych osób, które udzieliły Beacie wsparcia, kiedy trzy lata temu z młodszą córką wyprowadziła się od Andrzeja. Była wtedy bez dachu nad głową - powiedziała w rozmowie z "Na żywo" osoba blisko związana z rodziną Kozidraków.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1uwoo8

ycipk-1uwoo8
ycipk-1uwoo8