Trwa ładowanie...
orcheston

Beata Kozidrak, Kayah, Ania Dąbrowska i Gromee - takiego koncertu symfonicznego w Warszawie jeszcze nie było

Największe gwiazdy polskiej sceny wystąpią 17 maja w Warszawie podczas niezwykłego koncertu symfonicznego. Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Kayah, Reni Jusis, Sarsa oraz Lukas Meijer podejmą się wyjątkowego repertuaru.

Share
Beata Kozidrak, Kayah, Ania Dąbrowska i Gromee - takiego koncertu symfonicznego w Warszawie jeszcze nie było
Źródło: Materiały prasowe
dk4mnxk

Historia muzyki elektronicznej i największe hity takich twórców jak Avicii, Depeche Mode, Vangelis, Fatboy Slim, Tiësto czy Armin Van Buuren wybrzmią na Orchestonie w aranżacjach Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

- Te utwory są bardzo ciekawie dobrane i zróżnicowane. Bardzo się cieszę, że ta proporcja jest na korzyść właśnie orkiestry symfonicznej. Jest tam mało sampli, a dużo instrumentów klasycznych i to one będą tworzyć tę magię. Jestem bardzo zawsze sceptycznie nastawiona do wszelkich połączeń muzyki klasycznej z rozrywkową i nie ukrywam, że kiedy po raz pierwszy usłyszałam o tym projekcie to zastanawiałam się w jaką to stronę może zmierza. Ale kiedy Gromee przysłał mi pierwsze szkice, aranże, zrozumiałam, że podszedł do tego z ogromnym wyczuciem, smakiem i szacunkiem do muzyki klasycznej, jak również z miłością wynikającą z jego fascynacji muzyką elektroniczną - zauważa Reni Jusis, wokalistka Orchestonu.

Zobacz wideo:

To niezwykłe połączenie dwóch gatunków muzycznych miało swoją premierę w Krakowie, 14 grudnia 2018 roku. Sala ICE Kraków Congress Centre wyprzedała się co do jednego miejsca! Kolejną edycję koncertu zaplanowano na 17 maja 2019 roku w COS Torwar w Warszawie. Wciąż jeszcze można zdobyć bilety na ten jeden z najoryginalniejszych projektów kulturalnych tego roku. Wejściówki dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM we współpracy z Gromee’m. Mecenasem projektu jest BUKOVINA Resort.

dk4mnxk

Podziel się opinią

Share
dk4mnxk
dk4mnxk