Trwa ładowanie...
ds52ly5

Beata Kozidrak, Kayah, Ania Dąbrowska i Gromee - takiego koncertu symfonicznego w Warszawie jeszcze nie było

Największe gwiazdy polskiej sceny wystąpią 17 maja w Warszawie podczas niezwykłego koncertu symfonicznego. Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Kayah, Reni Jusis, Sarsa oraz Lukas Meijer podejmą się wyjątkowego repertuaru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Orchestonie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej
Na Orchestonie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej (Materiały prasowe)
ds52ly5

Historia muzyki elektronicznej i największe hity takich twórców jak Avicii, Depeche Mode, Vangelis, Fatboy Slim, Tiësto czy Armin Van Buuren wybrzmią na Orchestonie w aranżacjach Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

Zobacz też: Beata Kozidrak głównym głosem Orchestonu

- Te utwory są bardzo ciekawie dobrane i zróżnicowane. Bardzo się cieszę, że ta proporcja jest na korzyść właśnie orkiestry symfonicznej. Jest tam mało sampli, a dużo instrumentów klasycznych i to one będą tworzyć tę magię. Jestem bardzo zawsze sceptycznie nastawiona do wszelkich połączeń muzyki klasycznej z rozrywkową i nie ukrywam, że kiedy po raz pierwszy usłyszałam o tym projekcie to zastanawiałam się w jaką to stronę może zmierza. Ale kiedy Gromee przysłał mi pierwsze szkice, aranże, zrozumiałam, że podszedł do tego z ogromnym wyczuciem, smakiem i szacunkiem do muzyki klasycznej, jak również z miłością wynikającą z jego fascynacji muzyką elektroniczną - zauważa Reni Jusis, wokalistka Orchestonu.

ds52ly5

Zobacz wideo:

To niezwykłe połączenie dwóch gatunków muzycznych miało swoją premierę w Krakowie, 14 grudnia 2018 roku. Sala ICE Kraków Congress Centre wyprzedała się co do jednego miejsca! Kolejną edycję koncertu zaplanowano na 17 maja 2019 roku w COS Torwar w Warszawie. Wciąż jeszcze można zdobyć bilety na ten jeden z najoryginalniejszych projektów kulturalnych tego roku. Wejściówki dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM we współpracy z Gromee’m. Mecenasem projektu jest BUKOVINA Resort.

Zobacz też: Orcheston odbędzie się w Warszawie!

ds52ly5

Podziel się opinią

Share

ds52ly5

ds52ly5