Trwa ładowanie...

Beata Kozidrak ma dość kłamstw. "Były mąż nie jest moim wrogiem"

Ostatnio Beata Kozidrak nie ma lekko. Odszedł jej bardzo bliski brat i wokalistka nie może otrząsnąć się po tej stracie. Dodatkowo mówi się o tym, że jej były mąż i zmarły niedawno Jarosław Kozidrak spiskowali za jej plecami. - To bzdura! - dementuje plotki Beata.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Beata Kozidrak ma dość kłamstw. "Były mąż nie jest moim wrogiem"Źródło: East News, fot: East News
d2qbk5v

Beata Kozidrak uchodzi za gwiazdę otwartą na wszelką dyskusję. Nie ma dla niej tematów tabu, a jej życie prywatne nie jest pilnie strzeżone. Ostatnio coraz głośniej mówi się o tym, że były mąż piosenkarki i niedawno zmarły brat bez jej wiedzy założyli nowy zespół. Mimo tego, że dla Kozidrak te rewelacje wyssane są z palca, to ponoć powstały już pierwsze piosenki.

Beata Kozidrak ma powody do radości. Młodsza córka szykuje się do ślubu

- Mówiłem ojcu, że to nie fair! - tak Marcin Kozidrak, syn niedawno zmarłego Jarosława Kozidraka, skomentował informacje na temat zespołu jego ojca z Andrzejem Pietrasem.

Brat Beaty Kozidrak był bowiem twórcą pierwszych wielkich przebojów Bajmu. Odcinając kupony od znanego zespołu, Jarosław wraz z Andrzejem Pietrasem, chcieli powtórzyć sukces sprzed lat. Muzyka miała być tworzona w klimacie dawnego Bajmu.

d2qbk5v

Co więcej, wybrana została już nawet wokalistka. Miała nią być Klaudia Karkut. Beata Kozidrak nie miała o niczym pojęcia, więc mogła czuć się rozżalona tym faktem. Jednak nie przyjmuje do wiadomości, że te doniesienia mogłyby okazać się prawdziwe. Dodtakowo zapewnia, że Andrzej Pietras nie jest i nigdy nie był jej wrogiem.

- Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie. A co do Andrzeja, to on stoi teraz obok mnie, więc to jest najlepszy dowód na to, że całą tę aferę zmyślono - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Ponoć sama Klaudia Karkut potwierdziła informacje, na temat nowo powstałego zespołu, którego miała być gwiazdą.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qbk5v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qbk5v