Trwa ładowanie...
16-09-2016 16:04

Beata Kozidrak odwołała promocję swojej płyty!

Sony Music Poland wydało specjalne oświadczenie, w którym informuje, że ze względu na zły stan zdrowia Beaty Kozidrak, piosenkarka musi odwołać wszystkie "aktywności promocyjne związane z płytą".

Beata Kozidrak odwołała promocję swojej płyty!Źródło: AKPA
d2oqd89
d2oqd89

Życie Beaty Kozidrak w ostatnim czasie nabrało tempa. Jej nazwisko niemal codziennie gościło na łamach plotkarskiej prasy - nie tylko z powodu sukcesów na polu zawodowym, ale przede wszystkim ze względu na rozpad małżeństwa z Andrzejem Pietrasem. Choć wokalistka z uśmiechem na ustach opowiadała, jak dobrze radzi sobie z kolejnymi problemami, nie da się ukryć, że kłopoty odbiły się na jej samopoczuciu. Dowód? Sony Music Poland wydało specjalne oświadczenie, w którym informuje o odwołaniu wszystkich "aktywności promocyjnych związanych z płytą" - właśnie ze względu na zły stan zdrowia piosenkarki.

OŚWIADCZENIE SONY MUSIC: W imieniu Beaty Kozidrak z przykrością informujemy, iż ze względów zdrowotnych Artystki jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie aktywności promocyjne związane z dzisiejszą premierą solowej płyty „B3”. Działania promocyjne zostaną przywrócone w innym terminie. Również dzisiejsze spotkanie w warszawskim empiku Junior (ul. Marszałkowska 116/122) jest odwołane, za co serdecznie przepraszamy. Nowy termin spotkania z fanami, którzy są niezwykle ważni dla Artystki, zostanie podany wkrótce. Artystce życzymy dużo zdrowia! Zespół Sony Music. (zachowano oryginalną pisownię)

Informację o złym stanie zdrowia Kozidrak potwierdziła w rozmowie z "Faktem" koleżanka gwiazdy. Nie ukrywa ona, że rozwód piosenkarki z Andrzejem Pietrasem był dla wokalistki bolesnym przeżyciem.

- Beata chciała odciąć się symbolicznie od przeszłości. W piosenkach zdradziła wszystko, co działo się u niej przez ostatnie miesiące, gdy nie widziała sensu życia. To jej pamiętnik. Gdy odkryła, że Andrzej jest niewierny, jej świat runął jak domek z kart. Była w bardzo złym stanie - podsumowała na łamach tabloidu.

d2oqd89

Na razie nie wiadomo, kiedy Beata Kozidrak wznowi spotkania z fanami. Możemy jednak uspokoić, że artystka nie odwołała koncertów. Jak sama napisała na Instagramie, obecnie musi się po prostu skupić na swoim zdrowiu.

- _Kochani! Tyle serca włożyłam w pracę nad płytą, lecz teraz musze o to moje serce zadbać... Wszystkie działania promocyjne są przełożone na inny termin, będę was informować. Życzcie mi zdrowia.... _

d2oqd89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oqd89